Найсвіжіше:
• Трансферна кампанія на Тернопільщині: усі футбольні переходи • У Запоріжжі енергетики шукають пошкодження мереж дронами: ініціатива Андрія Стасевського • Кулаком у голову: на Лановеччині судили чоловіка за побиття літньої жінки • Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні • У Сумській області загинув воїн з Тернополя • Суд заборонив керувати, але водій Audi A4 з Козівщини знову їздив п’яним • Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби • Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини • Удар ногою в обличчя: на Буччачині менеджерка приватного підприємства постала перед судом за побиття пенсіонера • П’ять років за злив ТЦК у Viber: на Зборівщині суд виніс вирок дорожньому працівнику • Тернопільські синоптики повідомили, якою буде погода на вихідні • Фінансував армію окупантів: у Тернополі росіянину повідомили про підозру • У Тернополі водій фургона наїхав на восьмирічну дівчинку • У тернопільському парку «Сопільче» водій самоката збив дитину та втік
rss

8 місяців рідні зберігали надію на повернення: Герой з Тернопільщини загинув на Харківщині


Опубліковано: 25 Жовтня 2024р. о 8:23

Шумщина зустріла полеглого на Харківщині Героя – 49-річного військовослужбовця Аліка Ніколайчука.

У вересні 2022 року жителя села Новостав призвали на службу у ЗСУ, де він виконував обов’язки навідника танкового взводу. У лютому 2024 року родина отримала сповіщення, що сержант Алік Ніколайчук зник безвісти під час виконання бойових завдань поблизу села Садовод Куп’янського району Харківської області внаслідок авіаудару. Впродовж 8 місяців рідні зберігали надію на його повернення.


На площі Героїв Майдану у Шумську військові урочисто занесли труну під супровід сакральної мелодії «Плине кача». Священники відслужили панахиду та разом із присутніми помолилися за упокій душі Героя. Траурний кортеж із тілом захисника рушив до рідного села, шлях до якого був встелений квітами.


Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться сьогодні, 25 жовтня о 11 годині у селі Новостав.
25 жовтня 2024 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше