Найсвіжіше:
• На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води
rss

Востаннє у рідному домі: громада на Тернопільщині попрощалася з загиблим молодим Героєм


Опубліковано: 30 Вересня 2024р. о 18:46

Борсуківська громада попрощалась із полеггглим на війні захисником Кухаруком Віталієм Ігоровичеем. 

Востаннє у рідному домі з найближчими людьми… Страшна втрата для усіх та дуже болісне прощання із молодим чоловіком, для якого життя, безперечно, готувало чимало щастя, радості, теплих сімейних моментів, але війна зруйнувала усе, забравши життя на полі бою.

В останню дорогу від рідної хати до місця вічного спочинку загиблого воїна провела сімʼя, рідні, сусіди, односельці та усі небайдужі.


Чин похорону захисника України звершили священнослужителі Шумського та Лановецького благочиння в місцевому храмі с.Піщатинці – Церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Заупокійну молитву очолив благочинний Шумського благочиння протоієрей Микола Бабій.


Далі похоронна процесія у супроводі духового оркестру попрямувала до місцевого кладовища, де полеглому воїну були віддані останні військові та християнські почесті.

Під час церемонії прощання біля могили загиблого захисника, Державний Прапор України вручили сестрі Віталія – Соломії.
Щирі співчуття близьким та рідним загиблого.
Світла памʼять та вічний спокій Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше