Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

Загинув на Донеччині: під час бойового завдання обірвалося життя воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 25 Вересня 2024р. о 21:55

Сьогодні, 25 вересня 2024 року в останню земну дорогу Великобірківська громада  проводжала свого Героя – Романа Сергійовича Гармаша, уродженця села Малий Ходачків, солдата військової частини А4010, який гідно виконуючи свій військовий обов’язок, беручи участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії російської федерації, загинув під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника в районі населеного пункту Іванівське, Бахмутського району, Донецької області.

Роман боровся за волю і свободу нашої держави, вірив і віддав в ім’я України найцінніше – життя.

Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити своє плече. За це його любили й цінували. Добрий, щирий, працьовитий, чудовий син, батько, брат, онук, племінник….

Під супровід військового оркестру та майоріння синьо-жовтих стягів тіло Героя несли вулицями рідного села до рідного храму, де священнослужителі відслужили божественну літургію за упокій душі загиблого Героя.

Опісля, траурна колона пройшла на місцеве кладовище до місця вічного спочинку, де відбулося прощання із загиблим воїном з усіма військовими почестями.

Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив Герой, який загинув за Україну.

Почесну грамоту пошани і скорботи від головнокомандувача Збройних сил України, вручили матері – Марії Іванівні, доньці Софії вручили Державний прапор, як символ України, якій вірно служив її батько.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах рідних загиблого воїна…

Нехай світлий спомин про покійного воїна-захисника, стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у нашій пам’яті….

Героям слава!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше