Найсвіжіше:
• На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини
rss

На Тернопільщині колишні посадовці «Укрзалізниці» вкрали шпал на понад 130 тис. грн


Опубліковано: 19 Вересня 2024р. о 11:00

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури слідчими поліції повідомлено про підозру колишньому начальнику та заступнику начальника дистанції місцевого виробничого структурного підрозділу АТ «Укрзалізниця» за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна, що перебувало в їх віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану).
За даними слідства, начальник та заступник начальника дистанції місцевого виробничого структурного підрозділу АТ «Укрзалізниця» за попередньою змовою розтратили 164 залізобетонних шпали, чим спричинили майнову шкоду АТ «Укрзалізниця» на загальну суму понад 130 тисяч гривень.
Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Заходи з викриття здійснювались спільно зі слідчими СУ ГУНП в Тернопільській області за оперативного супроводу УСБУ в області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше