Найсвіжіше:
• Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні» • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня: скільки тепер платитимуть побутові споживачі? • Суд на Бережанщині призначив військовому 10 діб арешту • Як кинути курити і не зірватися: ситуативний гайд та поради експертів • Пережив російський полон і повернувся додому: історія сержанта з Тернопільщини • «Вони повертають світло під звуки вибухів»: як команда Андрія Стасевського працює під обстрілами у Запорізькій області • На Запоріжжі загинув оператор БпЛА з Тернопільщини
rss

Главком ЗСУ особисто вручив «Золотий хрест» пораненому воїну з Тернопільщини


Опубліковано: 10 Вересня 2024р. о 19:00

Військовослужбовець з Підволочиської громади отримав «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗС України Олександра Сирського. Відзнаку вручили просто у лікарні, де воїн проходить реабілітацію після важкого поранення.

Народився Ярослав Костюк у селищі Підволочиськ, тут і пройшло дитинство героя. Мати військовослужбовця Тамара Дмитрівна Костюк працювала багато років завучем та вчителем алгебри і геометрії Підволочиської школи І-ІІІ ступенів, батько Олег Ярославович Костюк – лікарем у стоматологічній поліклініці Підволочиської центральної лікарні.
З 1996 року по 2006 рік Ярослав працював в органах МВС, пізніше і до повномасштабного вторгнення – в адвокатському бюро.
З початком повномасштабного вторгнення, в березні 2022 року, не роздумуючи, Ярослав став на захист Батьківщини. Спочатку військовослужбовець проходив службу у Львові, потім – у 82-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.
Щиро вітаємо нашого земляка із заслуженою відзнакою та дякуємо йому за відвагу, рішучість і патріотизм.
Слава Україні! Героям Слава!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше