Найсвіжіше:
• У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році
rss

Більше три місяці вважався безвісти зниклим: офіційно визнали загиблим на Донеччині Героя з Тернопільщини


Опубліковано: 7 Серпня 2024р. о 17:48

Сьогодні згасла світла надія рідних зустріти живим свого Героя, який вважався зниклим безвісти від 7 квітня цього року. На жаль, солдат Володимир Соляр із Вищих Луб’янок, який служив навідником у єгерському батальйоні, визнаний загиблим 3 квітня під час виконання бойового завдання в районі н. п. Семенівка Покровського району Донецької області.


– Захиснику України 29 липня мало виповнитись лише 29 років. Щиро співчуваємо родині нашого мужнього воїна… Вічна слава Герою, який віддав своє молоде життя за свободу Батьківщини!, – йдеться у повідомленні міського голови Романа Полікровського. 
Зустрічати траурний кортеж будеть завтра, у четвер, 8 серпня, о 15 годині у Сквері Героїв.
Кортеж буде рухатись через доброводівське перехрестя.
Після спільної молитви повезуть Героя до його рідної оселі, що у Вищих Луб’янках, далі – до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де відправлять парастас.
Чин похорону – у п’ятницю, 9 серпня, об 11 годині.
Місцева влада просить прийти і гідно вшанувати нашого захисника, який вірно служив українському народу!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
14 Лютого
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше