Найсвіжіше:
• Стали відомі результати ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • У Тернополі протягом доби горіли дві закинуті дачі (фото) • Вартість світла з 1 вересня: який тариф діятиме та як заощадити • Перестало битися сердечко школярки з Тернополя • На Монастирищині пожежа господарської будівлі загрожувала житловим будинкам • На Харківщині загинув воїн з Тернопільської області • Втримати долар буде непросто: до якого курсу готуватися у вересні • Футбольні команди з Тернопільщини стартують в аматорському чемпіонаті України • У Кременці досліджують крипти XVII-XVIII століть: що знайшли археологи • Енергетики звертають увагу тернополян на важливі дати • На Лановеччині пожежа знищила господарську будівлю • У Тернополі передчасно обірвалося життя юної бандуристки Терези Подоляк • Під час лікування помер військовослужбовець з Козівщини • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині • Україні потрібно мобілізувати 30 тисяч людей щомісяця • Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері
rss

Команда вищої ліги Тернопільщини змінила головного тренера


Опубліковано: 18 Липня 2024р. о 16:03

Аутсайдер вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року – збаразький «Галич» зробив рокіровку на тренерському містку. Замість Анатолія Петровича Назаренко місце головного тренера зайняв Олег Ярославович Лівіцький.

Олег Лівіцький працює дитячим тренером у ФСК «Чемпіон» (Тернопіль). У своїй поки, що короткій тренерській кар’єрі в нього була одна самостійна робота у дорослій команді – «Агрон» з Великогаївської громади.

9 вересня 2020 року Олег Лівіцький став виконувачем обов‘язків головного тренера «Агрона», після того як посаду тренера команди залишив Роман Курдупель. Сезон-2020 Олег Ярославович відпрацював в «Агроні» з додатком в.о., а 24 лютого 2021 року його було затверджено повноцінним головним тренером великогаївської команди.

У якості тренера Олег Ярославович здобув з «Агроном» золоті медалі чемпіонату області 2021 року, того ж року виграв кубок області, а в 2020-му виборов суперкубок. Також у сезоні-2021/22 «Агрон» завершив перше коло чемпіонату України серед аматорів на першій позиції в своїй групі (змагання не були дограні через повномасштабне вторгнення російської федерації).

Олег Лівіцький один з небагатьох на Тернопільщині, хто має тренерську ліцензію В диплома УЄФА.

Що цікаво, 38-річний фахівець ще остаточно не повісив бутси на гвіздок, а в сезоні-2024 був заявлений за команду вищої обласної ліги – бучацький «Колос», у складі якої провів два поєдинки. Матч проти своєї нинішньої команди – збаразького «Галича» Олег Ярославович вийшов на поле зі стартового свистка, а в зустрічі проти ФК «Борщів» з’явився з лавки запасний.

Олег Лівіцький вже встиг дебютувати на тренерському містку «Галича» у контрольному матчі проти команди «Вікнини» з Вікна. Учора, 17 липня, збаражчани під керівництвом нового тренера святкували перемогу – 3:0.

До слова, Анатолій Назаренко залишається в тренерському штабі Олега Лівіцького і буде його помічником.   


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
30 Серпня
29 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше