Найсвіжіше:
• Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік
rss

Три футбольні команди з Тернопільщини гратимуть в аматорському чемпіонаті України


Опубліковано: 19 Червня 2024р. о 11:25

Учасники вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року – великогаївський «Агрон», заліщицький «Дністер» та збаразький «Галич» дали попередню згоду на участь в аматорському чемпіонаті України сезону-2024/25. 

Відповідні листи-підтвердження від вище перелічених клубів отримала Асоціація футболу Тернопільщини. До 21 червня Асоціації аматорського футболу України збирає інформацію від регіональний асоціацій щодо потенційних учасників аматорського чемпіонату та кубку України.   

Старт чемпіонату заплановано на 17 серпня, а перший етап розіграшу кубка відбудеться 21-28 серпня. Заявка команд на участь у чемпіонаті розпочнеться з 29 липня.

Запланований формат чемпіонату України – групи по 10-12 команд, що будуть сформовані за територіальним принципом. Остаточний формат проведення чемпіонату України та розіграшу кубка України 2024/25 рр. буде визначено після отримання усіх підтверджень про участь у змаганнях.  

Нагадаємо, у сезоні-2023/24 Тернопільщина в аматорському чемпіонаті України була представлена двома колективами – великогаївським «Агроном» та тернопільськими «Подолянами». Останні продовжують виступати у цих змаганнях. У суботу, 22 червня, у Тернополі в них матч-відповідь проти команди «Пробій» (Городенка, Івано-Франківська область). Результат першого матчу у Городенці – 0:0.

Також минулого сезону одразу три колективи з Тернопільщини брали участь у аматорському кубку України. «Дністер» (Заліщики) та «Медобори» (Зелене) подолали перший кубковий бар’єр, але зупинилися на другому етапі. А збаразький «Галич» за сумою двох матчів на старті кубкових змагань поступився сильній команді «Благо-Юність», яка у сезоні-2023/24 стала чемпіоном Івано-Франківської області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , , , , , ,




Новини
17 Грудня
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше