Найсвіжіше:
• Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік
rss

Влада Тернополя забрала зелену зону у мешканців та вихованців дитсадка


Опубліковано: 14 Червня 2024р. о 8:05

На останній сесії Тернопільської міської ради відбулося голосування за зміни до Генерального плану м. Тернопіль та Плану зонування Тернополя. Депутатам “більшості” на чолі з міським головою Сергієм Надалом вдалося “протягнути” кілька доволі сумнівних змін, які обов’язково відіб’ються в негативному плані на життєдіяльності міста.

Про те, як влада вирішила забрати в громади зелену зона біля магазину “Універсам” (навпроти будинку на просп. Злуки, 29 і дитячого садочку №31), розповіли депутати з політичної партія “Сила Людей”:

Велика ділянка з деревами, кущами й трав’яним газоном, яка десятиліттям слугувала житловим будинкам і дошкільному навчальному закладу екологічною захисною смугою від великого гаражного комплексу змінена на «ТР-1-3» (розміщення терміналів, транспортних вузлів, підприємств, АЗК, СТО, великих стоянок, гаражів).
P.S.: Початок “гаражної” оборудки, завершення якої вимагав змін до Генплану і Плану зонування описаний нами у статті “Кому – війна, а в Тернополі – продовження земельного дерибану!”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше