Найсвіжіше:
• У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Помер ветеран російсько-української війни з Козівщини • На війні загинув 33-річний Захисник із Тернопільщини • Чемпіон світу поповнив склад тернопільської «Ниви» • На Тернопільщині апеляційний суд підтвердив 15-річний вирок за вбивство випускниці • Виконуючи бойове завдання, загинув випускник тернопільського ліцею • ВРП вирішила звільнити суддю Зборівського райсуду через систематичні порушення • Ліфт у Бучацькій лікарні будуватиме фірма, яка фігурує в кримінальному провадженні • Директор з Тернопільщини – у ТОП-50 найкращих освітян України! • П’яний водій з Білецької громади без прав кинув 5 тисяч гривень у службове авто патрульних • Як купити піжаму та білизну Victoria’s Secret і не натрапити на підробку • Агрохолдинг інвестує у зрошення на Тернопільщині: площі поливу зростуть удвічі до 2027 року • Нападник ФК «Борщів» перейшов до професійного клубу • Артишок для печінки: як він діє і чому його рекомендують гастроентерологи • На Зборівщині під час жнив загорівся комбайн: вогонь охопив 5 тисяч квадратних метрів • На Козівщині легковик зіткнувся з фурою: водій у лікарні • Жахлива аварія у Кременці: деблокували потерпілого з понівеченого авто • Пошкодив дві могили та втік з місця ДТП: суд покарав водія на Кременеччині • Сучасна сільськогосподарська техніка як інвестиція: чи окуповується вона в господарстві? • Вирубали дерев на понад 6 млн грн: на Гусятинщині викрили організовану групу • З “прапорами Новоросії” і іконами Миколи ІІ: віряни УПЦ МП попри заборону йдуть хресним ходом до Почаївської лаври • У Тернопільській ОВА заявили, що не отримували звернень щодо дозволу на хресну ходу до Почаєва • На Зборівщині створюють нову відпочинкову зону з піщаним пляжем • На Сумщині загинув 53-річний оператор БпЛА з Кременеччини • Кінцевий вимикач не спрацював: польові нотатки з діагностики автоматичних воріт
rss

73% тернополян хочуть нового мера міста на наступних виборах: офіційна статистика


Опубліковано: 13 Червня 2024р. о 19:30

Лише 19% опитаних мешканців міста готові знову обрати чинного мера Тернополя на наступний термін. 54% хочуть обрати наступним очільником міста нову людину. Ще 19% впевнені, що нинішній мер має достроково піти з посади. 

Такі дані наводить Соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту, яка провела чергове щорічне опитування у квітні-травні 2024 року.

Роботу міського голови Тернополя цілком схвалюють лише 9% мешканців, ще 34% – швидше схвалюють. 49% опитаних не схвалюють діяльність мера. Таким чином задоволеність тернополян роботою мера теж впала до найнижчого показника з 2019 року, тоді як у 2021-му вона була найвищою.

Діяльність Тернопільської міської ради повністю схвалюють лише 6% мешканців міста, ще 35% – швидше схвалюють, 48% – не схвалюють. Таким чином задоволеність тернополян роботою депутатів впала до найнижчого показника за останні 5 років, тоді як у травні 2021 року ця підтримка була найвищою.

Самозбагачення є ключовим фактором у прийнятті рішень депутатами місцевої ради, – так вважають 68% мешканців Тернополя. Лише 13% тернополян не погоджуються з цим твердженням, а 18% не визначилися із відповіддю.

64% тернополян впевнені, що особисті зв’язки з депутатами місцевої ради дуже важливі для вирішення їхніх питань. Лише 18% не згідні з цим твердженням.

45% опитаних вважають, що кожен мешканець Тернополя може безперешкодно звернутися до місцевої влади за вирішенням своєї проблеми, однак 41% так не думають.

Лише 18% тернополян думають, що місцева влада приділяє більше уваги добробуту міста, ніж своїм власним інтересам. 66% вважають, що власні інтереси мерія ставить вище над добробутом міста.

Якби можна було описати свою місцеву владу трьома словами, то тернополяни назвали б її корумпованою (44%), непрозорою (30%) і з кумівством (26%).

59% мешканців взагалі нічого не знають про стратегію розвитку Тернополя.

80% нічого не чули про інвестиційні конференції, в яких брала участь місцева влада за останні 6 місяців.

Лише 17% мешканців міста добре поінформовані про діяльність місцевої влади. 26% відповіли, що погано поінформовані, а ще 13% – взагалі не знають про її роботу. 36% вважають, що причиною недостатньої поінформованості тернополян є бездіяльність міської влади, ще 50% визнали, що вони самі не мають інтересу в такій інформації.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , , , , ,





Новини
5 Серпня
4 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше