Найсвіжіше:
• Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону
rss

Трагічно загинув від природної стихії учасник бойових дій з Тернопільщини


Опубліковано: 12 Червня 2024р. о 10:23

 
11 червня 2024 року трагічно загинув від природної стихії учасник бойових дій (АТО, ООС), сержант запасу Віктор Ількович Корчак (1980 року народження), житель села Сапогів Борщівської громади. Про сумну новину повідомив Другий відділ Чортківського районного ТЦК та СП. 
Віктор Корчак захищав Україну в лавах Збройних Сил України з 2015 по 2021 роки, проходячи військову службу по мобілізації та за контрактом. Мав великий військовий досвід та статус учасника бойових дій.
– Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого Воїна. Нехай Господь прийме його світлу душу і оселить там, де праведні спочивають. Вічна пам’ять та слава!, – йдеться в повідомленні військкомату. 

Як вдалося дізнатися “Першому онлайн”, Віктор Ількович з батьком у селі підгортали картоплю. Саме в цей час почала гроза, епіцентр якої знаходився саме у селі Сапогів. У місце, де перебувала родина Корчаків вдарив грім. Внаслідок чого Віктор та кобила, яка допомагала у городніх роботах, загинули, а батько колишнього військового, на щастя,  залишився живим. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше