Найсвіжіше:
• Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік
rss

Завтра Тернопільщина зустрічатиме загиблого на війні Героя


Опубліковано: 11 Червня 2024р. о 12:27

Завтра, 12 червня, о 15.00 год в селищі Підволочиськ місцеві жителі зустрічатимуть похоронний кортеж з тілом воїна ЗСУ, жителя села Іванівка Підволочиської громади Миколи Гасюка. 

Після спільної молитви у Підволочиську, кортеж відправиться в рідне село. Ввечері о 20 год буде відправлено заупокійний парастас.
В четвер, 13 червня 2024 року о 15.00 год на родинному подвір’ї воїна розпочнеться чин похорону і продовжиться в місцевому храмі Собору Івана Хрестителя УГКЦ.
Місцева влада просить місцевих жителів прийти та відати шану воїну Миколі та підтримаймо родину, яка втратила рідну людину.

Нагадаємо, виконуючи свій військовий обов’язок на захисті свободи, суверенітету та територіальної цілісності України від агресії російської федерації 5 травня 2024 року віддав своє життя, старший солдат 101-ої окремої бригади територіальної оборони, житель села Іванівка Микола Андрійович Гасюк (12.10.1989 року народження).
Вічна памʼять! Герої не вмирають!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше