Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув помічник гранатометника з Тернопільщини • Пішла епоха: офіційно завершила кар’єру Олімпійська чемпіонка з Тернополя • На Донеччині загинув водій ракетного зенітного відділення з Тернопільщини • Волейбольна команда з Тернополя повторила історичне досягнення • У Тернополі патрульні з погонею зупиняли порушника • Українська збірна з тернополянином пробилася на Євро-2026! • На території Кременецького ботанічного саду можливий зсув грунту (фото) • Виховав не одне покоління вокалістів та диригентів: помер видатний наставник з Тернопільщини • Збірна учасників бойових дій Тернополя перемогла в «золотому» футзальному матчі • Кременеччина 28 березня зустрічатиме загиблого Героя • Тарифи на газ та електрику в Україні: вартість послуг з першого квітня • Тернопільщина отримала ще одного народного артиста України • На Харківщині загинув командир бойової машини піхоти з Тернопільщини • Тернопільщина передала книги для дітей-біженців на Кіпрі • Під час спалювання сухої трави загинув житель Підволочиської громади • Мама-мільйонерка і син в Америці: декларація заступниці мера Тернополя • Перестало битися серце народного артиста з Тернопільщини • У Кременці лижні трампліни потребують повної реконструкції • На Донеччині загинув сержант з Тернопільської області • Спочила у Бозі відома вчителька з Тернополя • Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: ще один воїн з Тернопільщини загинув на війні • 25 мільйонів заощаджень: що задекларував нардеп від Тернопільщини • 28 березня Борщівщина зустрічатиме загиблого на війні військового • Важка недуга забрала життя ветерана російсько-української війни з Шумщини • VIP та TVORCHI з Тернополя візьмуть участь у масштабному концерті пам’яті Степана Гіги
rss

У вищій футбольній лізі Тернопільщини «Дністер» на класі переміг «Галич»


Опубліковано: 20 Травня 2024р. о 17:00

19 травня заліщицький «Дністер» у рамках 3-го туру вищої обласної ліги у першому домашньому поєдинку сезону приймав збаразький «Галич». З рахунком 5:1 перемогу здобули господарі.

Перед матчем відбулося традиційне відкриття сезону. Капітани команд підняли державний прапор, а до громади звернувся президент “Дністра” Юрій Куц. Футболістів обох команд на поле вивели дітки, які тренуються у футбольній школі “Дністра” і для яких це було справжнім святом.

Для господарів матч стартував напрочуд продуктивно. Уже на 2-ій хвилині “Дністер” повів у рахунку. Тарас Червонецький навісив зі стандарту, а у воротарському майданчику точно ударом головою пробив фланговий оборонець Микола Геник (1:0).

Другий гол у заліщан забив Назар Процик. Атаку розпочав Дмитро Бобик, який відібрав м’яч у суперника у центрі поля, відпасував на Процика, який кинув у прорив на фланзі Тараса Червонецького. Сам же форвард “Дністра” згодом отримав пас у відповідь та без проблем переграв Загурського (2:0). Відповідь “Галича” не забарилася. У середині тайму Андрій Ласий наважився на удар з лінії штрафного майданчика, м’яч підскочив перед голкіпером і влетів у ворота “Дністра” (2:1).

Проте у одному із наступних моментів гості самі ж собі ускладнили ситуацію на полі. Стрімка атака “Дністра” завершилась тим, що кіпер “Галича” Дмитро Загурський далеко вийшов з воріт і після удару Валентина Білика зіграв руками за межами штрафної площі, за що отримав він арбітра червону картку.

У меншості молодій збаразькій команді було важко протистояти “Дністру”, який постійно створював моменти біля чужих воріт. Але реалізувати ще три моменти заліщани зуміли лише по перерві. Спрацювали заміни від Ігоря Шпікули. Роман Голодрига, який відбув дискваліфікацію та повернувся на поле, першим же дотиком завдав удару по воротах. Резервний кіпер «Галича» Андрій Рупа відбив м’яча перед собою, а на добиванні, уникнувши офсайду, зіграв Юрій Головачук, котрий хвилиною раніше вийшов на футбольне поле з лави запасних (3:1).Незабаром Юрій оформив дубль, замкнувши головою високу подачу зі штрафного від Тараса Червонецького, який оформив третій асист у цьому матчі. А фінальну крапку у зустрічі поставив капітан “Дністра” Олег Тракало, який ударом “паненкою” реалізував пенальті за фол голкіпера на Миколі Ландяку.

 ***

«Дністер» (Заліщики) – «Галич» (Збараж) – 5:1 (2:1)

12 травня. Заліщики. Стадіон «Дністер». 400 гл. +19 град.

Арбітр – Ігор Садковський (Теребовля), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Михайло Брик (Чортків)

Спостерігач арбітражу – Віктор Вересюк (Тернопіль).

«Дністер»: Попович, Тракало-к (Садовський, 81), Городинцький (Ландяк, 59), Сороцький, Давидюк (Чемерейко, 68), Бобик, Шишигін (Головачук, 63), В. Білик (Голодрига, 63), Геник (Левицький, 81), Червонецький (Стрільчук, 77), Процик. Запасний: Кузняк,

«Галич»: Загурський, Чорній (Прокопів, 80), Милян, Возьний, Дума (Дишлюк, 72), Купчак, Чубатий-к, Ласий, Козарчук (А. Білик, 83), Ухман (Рупа, 28), Яцків (Літус, 59). Запасний: Грішаков.

Голи: Микола Геник (2), Назар Процик (9), Андрій Ласий (23), Юрій Головачук (64, 72), Олег Тракало (79, з пен.).  

Попереджені: Андрій Шишигін (52), Тарас Червонецький (73), Андрій Рупа (78).

Вилучений: Дмитро Загурський (27).

 

ТАКТИЧНА РОЗСТАНОВКА

«Дністер» (1х4х5х1)

Воротар – Єгор Попович

Центральні захисники – Олег Тракало та Владислав Сороцький

Правий захисник – Віталій Давидюк

Лівий захисник – Микола Геник

Опорні півзахисники – Дмитро Бобик та Андрій Шишигін

Правий півзахисник – Тарас Червонецький

Лівий півзахисник – Іван Городинський

Піднападник – Валентин Білик

Нападник – Назар Процик

***

«Галич» (1х4х5х1)

Воротар – Дмитро Загурський

Центральний захисник – Віталій Милян

Центральний захисник – Роман Возьний

Правий захисник – Віктор Чорній

Лівий захисник – Володимир Дума

Опорні півзахисники – Арсен Чубатий та Андрій Ласий

Піднападник – Мартин Козарчук

Правий півзахисник – Михайло Купчак

Лівий півзахисник – Тарас Ухман

Нападник – Максим Яцків


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , , ,





Новини
29 Березня
28 Березня
27 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше