Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув воїн з Тернопільської області • Втримати долар буде непросто: до якого курсу готуватися у вересні • Футбольні команди з Тернопільщини стартують в аматорському чемпіонаті України • У Кременці досліджують крипти XVII-XVIII століть: що знайшли археологи • Енергетики звертають увагу тернополян на важливі дати • На Лановеччині пожежа знищила господарську будівлю • У Тернополі передчасно обірвалося життя юної бандуристки Терези Подоляк • Під час лікування помер військовослужбовець з Козівщини • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині • Україні потрібно мобілізувати 30 тисяч людей щомісяця • Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками
rss

Громада на Тернопільщині попрощалася з воїном, котрий загинув три місяці тому на Донеччині 


Опубліковано: 20 Травня 2024р. о 12:00

І знову білим птахом повертається додому солдат, щоби навіки спочити у рідному краї. Борщівська громада зустріла тіло свого Героя Василя Саманчука, жителя села Цигани.

– Схиляємо голову перед пам’яттю Героя. Висловлюємо глибокі співчуття родині воїна і всім, хто знав Василя. Пам’ять про Героїв-захисників вічно житиме в наших серцях. Вони були, є і будуть справжніми синами України. Вічна пам’ять!, – йдеться в повідомленні Борщівської міської ради. 

Нагадаємо, відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність 17 лютого 2024 року в районі н.п. Кліщіївка Донецької області загинув солдат Василь Саманчук (1980 року народження).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,





Новини
30 Серпня
29 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше