Найсвіжіше:
• Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв
rss

На Бахмутському напрямку загинув гранатометник бригади “Едельвейс” із Тернопільщини


Опубліковано: 14 Квітня 2024р. о 13:30

У боях за Україну на сході загинув військовослужбовець Ігор Безкоровайний із Тернопільської області. Він служив стрільцем-гранатометником у лавах легендарної бригади “Едельвейс”. Захисникові навіки лишилося 38 років. Про сумну новину повідомили в Скориківській сільській раді, що на Тернопільщині.

Ігор Михайлович Безкоровайний, 1986 року народження, був із села Токи Тернопільського району (колишній Підволочиський). Він захищав Батьківщину з грудня 2022-го.

Старший солдат зенітного артилерійського взводу 10-ї окремої гірсько-штрумової бригади “Едельвейс”, мужній воїн був стрільцем-гранатометником. Торік у листопаді наказом Головнокомандувача ЗСУ нагороджений почесним нагрудним знаком “Хрест Хоробрих”.

Загинув захисник 10 квітня від поранень, отриманих у боях на Бахмутському напрямку. У нього залишилися батьки та сестра.

– Щиро співчуваємо сім’ї Героя. Сумуємо разом із вами. На жаль, словами не загоїти у зболеному серці матері, батька, сестри, усіх рідних болючу рану втрати. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!, – йдеться в повідомленні Скориківської громади.

Колишній голова Тернопільської ОДА та народний депутат Степан Барна, який із початком повномасштабного вторгнення захищає Україну, розповів, що раніше служив із Ігорем в одному підрозділі ударних безпілотних авіаційних систем мотопіхотного батальйону 10-ї ОГШБр.

“Найважчі втрати – це втрати побратимів… Війна не вибирає. Жорстока і безжальна забирає найкращих з нас… Добрий, справжній, сміливий, відважний. Ігорю Безкоровайному було 38 років. Вічна пам’ять Герою… Помстимося!” – зазначив Степан Барна. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше