Найсвіжіше:
• Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини
rss

Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Донеччині


Опубліковано: 29 Лютого 2024р. о 15:30

25 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Залізне Донецької області загинув солдат Михайло Миколайович Фізьо (5.03.1968 року народження), житель с. Жнибороди з колишнього Бучацького району.  

Про сумну новину повідомив Бучацький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. 

– Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, друзям загиблого. Разом із Вами схиляємо голови у глибокій скорботі. Ми завжди будемо пам’ятати та шанувати подвиг наших земляків, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Вічна та світла пам’ять!, – йдеться в повідомленні Третього відділу Чортківського РТЦК та СП.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,




Новини
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше