Найсвіжіше:
• Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів
rss

На Тернопільщині судитимуть міського голову Чорткова: ціна питання – понад 850 тис. грн.


Опубліковано: 23 Лютого 2024р. о 12:00

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури до суду надіслано обвинувальний акт стосовно міського голови Чорткова Володимира Шматька, обвинуваченого у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам однієї з міських об’єднаних територіальних громад  (ч. 2 ст. 367 КК України).

Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, за даними слідства, міський голова підписав незаконні рішення про передачу у приватну власність 7 земельних ділянок площею понад 2 га вартістю понад 850 тис грн. На сесії органу місцевого самоврядування за ці рішення проголосувало менш як дві третини від присутніх депутатів, і за законом вони вважаються неприйнятими.

Отож, внаслідок недбалості посадовця у приватну власність безоплатно передано 7 належних територіальній громаді земельних ділянок площею більш як 2 га вартістю понад 850 тис грн.

Розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в області за оперативного супроводу УСР в Тернопільській області ДСР Нацполіції України.

Довідково: За інкримінованою статтею КК України  обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк  від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та штраф від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Міський голова Чорткова Володимир Шматько оприлюднив відеозвернення до жителів Чортківської громади зі своїм баченням подій, які відбуваються довкола його особи. 

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше