Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

Мобілізувався і через 9 днів загинув: тернополяни шоковані обставинами загибелі воїна


Опубліковано: 10 Лютого 2024р. о 20:53

Сьогодні, 10 лютого, про загибель воїна з Тернополя Миколи Валентиновича Ірзайкіна (20.02.1988 року народження) повідомив міський голова Сергій Надал.

– Його життя обірвалося 9 лютого. Ми щиро співчуваємо родині та усім близьким Героя. Він назавжди залишиться у наших серцях мужнім захисником, який щиро любив Батьківщину. Вічна та світла пам’ять!, – сповістив Сергій Надал.

У соцмережі “Фейсбук” повідомляють, що 35-річного чоловіка мобілізували лише 1 лютого.

– Сьогодні прийшла звістка про загиблого Ірзайкіна Миколу (1988 р.н.), який працював на підприємстві Schreder в Тернополі. Був мобілізований 1 лютого 2024 року (за 1-2 дня до того його «оповістили» на підприємстві і він сходив оновити дані). В той самий день йому дали тільки час зібрати речі. Наступного дня, 1 лютого, він вже був мобілізований. Пройшло 9 днів з моменту мобілізації і, сьогодні, його оголосили загиблим! Ви взагалі уявляєте, що відбувається, чи ні?! Де навчання по 1,5-2 місяці?! Де обіцянки не кидати зразу в бій ненавчених?! Зараз це стараються зам’яти, як місцева влада, так і місцевий ТЦК, – написала у “Фейсбуці” Ольга Бенедига (Olga Benedyga).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше