Найсвіжіше:
• У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • Колишній радник голови ТОВА розкритикував хресну ходу до Почаєва через російську символіку • П’ять квартир, апартаменти та Toyota Land Cruiser: ВАКС конфіскував необґрунтовані активи нардепки з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув військовослужбовець із Кременеччини • ФК «Бучач» підсилився двома вихованцями місцевої футбольної школи • На Заліщиччині незаконна вирубка дерев обійшлася порушнику у понад 20 тисячі гривень • На Гусятинщині пожежа забрала життя 53-річного чоловіка • Офіційно: великоберезовицький «Сокіл» завершив літню трансферну кампанію двома новачками • Іспанія залишилась у минулому: воїн з Козівщини повернувся захищати Україну і загинув у 28 років • Як комунальна установа Кременецької громади стала сімейним бізнесом впливової родини • На Сумщині загинув 57-річний єфрейтор з Тернопільщини • Дев’ять чемпіонів Чернівеччини гратимуть за село на Тернопільщині • Після експертизи ДНК підтвердили загибель захисника із Зборівщини • Фінал Кубка Тернопільщини-2026: вболівальникам підготували програмку з історією команд і розіграшем призів • Затримали після отримання 7 тисяч доларів: на Тернопільщині викрили посередника впливу на ВЛК • На Бучаччині чоловік незаконно видобував глину: поліція вилучила трактор • На Бережанщині біля приватного будинку вибухнула граната • У Тернополі велосипедист не пропустив жінку на «зебрі» та збив її • На Вишнівеччині в аварії з вантажівкою травмувалася 11-річна дівчинка • Шахрайство з орендою квартири: тернополянин втратив 8 500 гривень • Понад 500 прочан УПЦ йдуть хресною ходою з Хмельниччини на Тернопільщину • На Вишнівеччині незаконно зрубано 694 дерева різних порід • Стала відома причина масового отруєння у відомому футбольному центрі на Тернопільщині • Реактивні дрони РФ над Тернопільщиною: експерти пояснили, які моделі могли використовуватися • У Тернополі через порушення дозволів демонтують понад 50 водоматів і поштоматів
rss

Жорстока війна забрала життя кулеметника з Тернопільщини


Опубліковано: 3 Лютого 2024р. о 18:43

Невблаганна смерть забрала ще одного Героя, жителя с. Старе Місто Ігоря Зіновійовича Фурди. Про сумну новину повідомила Підгаєцька міська рада.

Ігор Фурда був призваний на військову службу 20.03.2022 року, солдат зенітного кулеметного відділення зенітного кулеметного взводу зенітної кулеметної роти військової частини А4912.
– Міський голова Ігор Мерена, депутатський корпус та колектив Підгаєцької міської ради висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким покійного Захисника. Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!, йдеться в повідомленні міської ради.
Панахида відбудеться сьогодні, 3 лютого, о 19:00. Чин поховання – завтра, 4 лютого, о 13:00.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
22 Серпня
21 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше