Найсвіжіше:
• Визначився формат футбольного чемпіонату Тернопільської області 2026 року • На Запоріжжі під час бойового завдання зник безвісти воїн з Козівщини • Черепно-мозкова травма, зламані рука та ніс: жорсткі розбірки в Тернополі • 47-річний житель Почаєва у Чорткові викрав Daewoo • ДТП у Тернополі: з травмами та без свідомості госпіталізували хлопця • Спочив у Бозі талановитий художник з Борщівщини • На Харківщині прийняв останній бій воїн з Тернопільщини • У громаду на Тернопільщині повернулися з полону двоє захисників • Пораненим, тримав позицію понад пів місяця: на війні загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини • Кращі команди та гравців Тернопільщини нагородили за підсумками футзального сезону-2025/26 • “Він навчив мене кохати, але як жити без нього — не навчив”: історія Каріни з Буковини, чий наречений загинув на Курщині • Голову Білецької громади підозрюють у пошкодженні парку «Загребелля» на понад 8 млн грн • На Бережанщині чоловік незаконно зрубав сім дерев • Тварини згоріли заживо: на Гусятинщині трапилась моторошна пожежа • Війна забрала життя ще одного молодого воїна з Шумщини • ТОП онлайн-сервісів для перевірки нерухомості та земельних ділянок
rss

Громада на Тернопільщині попрощалася з Героєм, котрий загинув на Донеччині


Опубліковано: 24 Січня 2024р. о 9:00

 
Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – воїна Валентина Маковея. 23 січня Гусятинська громада прощалася з 38-річним військовослужбовцем, який став на захист України.
 
Валентин Володимирович Маковей (1986 року народження), солдат, водій 2 взводу роти протитанкових ракетних комплексів, загинув 17 січня 2024 року під час бойового завдання в районі населеного пункту Терни Донецької області.
У селі Сидорів біля рідного дому воїна розпочався чин похорону. Провести Героя в останню путь прийшли односельчани, жителі громади, представники влади, духовенство, військовослужбовці, однокласники, друзі. Заупокійна панахида відбулася у місцевій церкві. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла до місцевого кладовища, де востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Рідним загиблого вручили прапор та Грамоту пошани і скорботи.
Вдома у загиблого військовослужбовця залишились матір, дружина, двоє дітей….
У пам’яті близьких Валентин назавжди залишиться відважним патріотом, вірним присязі, який з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок – до останнього захищав Батьківщину.
Вічна пам’ять воїну, який загинув за нашу свободу та незалежність! Спочивай з миром, Герою!

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки:





Новини
10 Квітня
9 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше