Найсвіжіше:
• У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину
rss

Як довго триватиме війна?, – відповідь тернопільського екс-нардепа 


Опубліковано: 20 Грудня 2023р. о 15:22


Кожного дня отримує десятки таких запитань колишній народний депутат з Тернопільщини Михайло Апостол. Питання, яке хвилює всіх українців, незалежно де вони сьогодні проживають. Відповідь є, на жаль не така, про яку пан Михайло раніше писав, говорив, надіявся сам, переконував інших.


– ро₴ія ніколи не відмовиться від своїх геополітичних цілей та не відпустить Україну зі своєї сфери впливу. Війна буде тривати рівно до тих пір, поки ми будемо здатні вести спротив. Будь-які «перемир’я» або «домовленості» – будуть черговим тайм-аутом для ворога, з метою накопичити ресурси для подальшого наступу, – зазначає Михайло Апостол.
На жаль, ми досі відмовляємося сприймати безжальну реальність такою, якою вона є і намагається запевнити себе, що все от-от закінчиться саме по собі.
– Найкращі ліки від зневіри, паніки або апатії, викликаних роздумами про часові рамки цієї війни — активна залученість в історичні процеси, які відбувалися колись, відбуваються тут і зараз. Ми не знаємо точного дня, місяця чи року, коли ми переможемо і українці зможуть повернутись до своїх родин. Але ми впевнені у тому, що скільки б не тривала війна, поруч із нами надійні побратими, в наших серцях любов до своєї землі, до Батьківщини, а в руках — зброя. І все це не дозволить нам відступити: ані сьогодні, ані через рік або, не дай Бог, десять років. Ця війна надовго. Вона може тривати роками. Від нас залежить, що саме ми робимо щодня, чи зможемо ми разом згуртуватися, чи не будемо ми розколюватися, розсварюватися всередині суспільства аби наблизити нашу перемогу.
Я не знаю правильного рецепту і не можу дати якісь реальні поради, як цей процес можна прискорити. Я просто разом з вами, в міру своїх можливостей, докладаю максимум зусиль для цього. А, можливо, це ще не максимум, підсумував Михайло Апостол.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше