Найсвіжіше:
• На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • «Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі • Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння • «Бандерівець» зі Скалатчини виграв першість Львівщини з футзалу • Теребовлянський суд через сваху притягнув до відповідальності старосту з Микулинецької громади • У Тернополі в аварію потрапила вагітна жінка • Сенсаційний 14-й тур у третій Тернопільській футзальній лізі: обидва лідери зазнали поразок • На Кременеччині на вихідних одразу три п’яних водії пропонували хабарі копам • Інтрига першої Тернопільської футзальної ліги: два очка розділяє одразу три лідируючі команди • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини
rss

Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Донеччині


Опубліковано: 4 Травня 2023р. о 16:07

Під час виконання військових обов’язків на території Донецької області помер наш земляк, житель м. Підгайці – Іван Мирославович Солтис (1973 року народження), механік відділення технічного обслуговування автомобільної техніки взводу технічного забезпечення в/ч А4248.

Про сумну новину повідомила Підгаєцька міська рада.
– Хороший та чуйний батько, дбайливий чоловік, люблячий син, надійний друг, працьовита людина. Назавжди у нашій пам’яті. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, товаришам по службі. І в цю гірку годину поділяємо ваше горе та разом схиляємо голови у скорботі. Низько вклоняємося матері Галині Михайлівні за те, що виховала трьох синів – Захисників України, справжніх патріотів. Дякуємо за сина-Героя Івана, який без роздумів пішов добровольцем у ЗСУ і віддав своє життя у боротьбі за нашу Незалежність. Нехай Господь Бог дасть сили пережити цю невимовну втрату, – йдеться в повідомленні міськради.
Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
Про всі деталі прощання із військовим у міській раді обіцяють повідомити додатково. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
16 Лютого
15 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше