Найсвіжіше:
• Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати
rss

Загибель мобілізованого з Тернополя: справою займається Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері


Опубліковано: 21 Лютого 2023р. о 13:00

У прокуратурі відкрили провадження через загибель військового з Тернополя Богдана Покітка через місяць після мобілізації. Прокуратура підозрює недбале ставлення до військової служби. Про це пише “Суспільне” з посиланням на речницю Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону Юлію Шевченко.

– 20 лютого за вказаним фактом зареєстрували кримінальне провадження за статтею 425 ККУ. Це недбале ставлення до військової служби. Спецпрокурори встановлюють причетність осіб, імовірна недбалість яких призвела до тяжких наслідків. Максимальний термін покарання, передбачений санкцією статті, – від 5 до 8 років позбавлення волі, – повідомила речниця Юлія Шевченко.

Нагадаємо, Богдану Покітку 16 січня на його день народження вручили повістку на зупинці громадського транспорту. 18 січня чоловік став військовим ЗСУ. Спочатку він охороняв тернопільський військкомат, проте 11 лютого чоловіка відправили на першу лінію фронту.

Богдан Покітко загинув 16 лютого у бою з російськими окупантами. Рідні чоловіка стверджують, що він не мав ніякого бойового досвіду, навчання на полігоні чоловік теж не проходив. Родичі обурені тим, що людину без підготовки відправили на лінію фронту. У Тернопільському ТЦК повідомили, що в них триває службове розслідування через загибель воїна.

До теми: “Тернопільський військомат оприлюднив офіційну позицію щодо загиблого тернополянина Богдана Покітка”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
6 Лютого
5 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше