Найсвіжіше:
• Бізнес уродженця Тернопільщини повернувся до морського експорту: перша партія вже вирушила за кордон • Воїна з Гусятинщини посмертно нагороджено орденом За мужність • «Дністер» переміг «Епіцентр»: потенційні новачки та автори голів • Тернопільщина поруч: у сусідній області зафіксували землетрус • Скандал на Тернопільщині: очільницю відділення «Ощадбанку» викрили на привласненні 3 млн грн • На Борщівщині за 9 мільйонів відремонтують дорогу • Верховний суд поставив крапку в питанні незаконної будови у центрі Чорткова • Рейдерське захоплення під патріотичним прикриттям: озброєні люди в балаклавах атакували ягідне підприємство на Житомирщині • 143 млн грн порушень: на Тернопільщині викрили масштабну схему імпорту тракторів із Китаю • У Тернополі до кінця літа перекриють одну з міських вулиць • Юні футболісти з Бережан вибороли кубок Тернопільської області • Як у Києві змінився підхід до імплантації зубів за останні роки • Гол гусятинця не допоміг: збірна України зупинилася за крок до фіналу (відео) • Через обман лікарів отримував метадон у двох медзакладах: судитимуть тернополянина • На Тернопільщині п’яний водій виїхав на зустрічну та спричинив ДТП із двома постраждалими • Понад рік вважався зниклим безвісти: суд визнав загиблим підполковника з Тернопільщини • Мріяв одягнути священничу рясу, але війна забрала життя: історія Ярослава Стеця з Тернопільщини • Серце сержанта з Тернопільщини зупинилося: одна з версій – умисне вбивство • Псевдоінвестиції та фальшивий «юрист»: житель Тернопільщини втратив понад 30 тисяч доларів • У Чорткові аварійне дерево загрожує людям: чому його досі не можуть зрізати • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Тернопільщині закликають не залишатися на АЗС під час повітряної тривоги • Полеглого воїна з Теребовлянщини посмертно нагородили «Комбатантським хрестом» • Жахлива ДТП у Бучачі: водій перевищив допустиму норму алкоголю в 11 разів • У громаді на Тернопільщині оголошено дводенну жалобу за загиблим на Дніпропетровщині Героєм
rss

Тернопільський військомат оприлюднив офіційну позицію щодо загиблого тернополянина Богдана Покітка


Опубліковано: 20 Лютого 2023р. о 11:20

Командування та особовий склад територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Тернопільської області приносить щирі співчуття рідним та близьким загиблого солдата Богдана ПОКІТКА, який проходив службу в Тернопільському міському ТЦК СП та був частиною нашого колективу.
Щодо призову солдата Б. ПОКІТКА можемо повідомити, що відповідно до медичної комісії та уточнення даних ПОКІТКО Богдан був визнаний таким, що придатний проходити військову службу в лавах Збройних Сил України та був призваний на військову службу по мобілізації до Тернопільського об’єднаного міського ТЦК СП на одну із посад в роту охорони.
12 лютого солдата ПОКІТКА Богдана було переведено до нового місця проходження служби, де він загинув внаслідок бойових дій 16 лютого 2023 року.
На даний час у Тернопільському ОМТЦК призначено службову перевірку, за результатами якої буде встановлено осіб, які відповідали за підготовку та навчання особового складу.
Такий випадок, який стався з солдатом Б. ПОКІТКОМ, не є системним. Командування військових частин бойового складу приділяє велику увагу навченості воїнів, оскільки це запорука збереження їх життя і життя тих, хто поруч.
Ми схиляємо голови перед світлою пам`яттю кожного воїна, який загинув обороняючи нашу землю та здобуваючи нашу перемогу!
Звертаємось до суспільства дочекатись завершення службової перевірки, результати якої будуть оприлюднення найближчими днями.

Тернопільський обласний ТЦК СП


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
9 Липня
8 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше