Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана
rss

На війні загинув стрілець-санітар десантно-штурмового батальйону з Тернопільщини


Опубліковано: 13 Січня 2023р. о 11:36

12 січня 2023 року загинув старший солдат, стрілець-санітар десантно-штурмового батальйону ВЧ ЗСУ Олександр Іванович Дацюк. Про сумну новину повідома Кременецька районна державна адміністрація. 

Олександр, мужньо виконуючи військовий обов’язок, в бою за рідну Україну, за свободу та незалежність, в наслідок військових дій отримав ушкодження від вибухів та осколків, поблизу населеного пункту Торське, Краматорського району, Донецької області.
Щиросердечні співчуття батькам, родичам, знайомим, які проживають у селі Вілія Шумської громади Кременецького району, розділяємо горе і непоправну втрату.
Слава нашому Герою! Царство Небесне та Вічний Спокій!

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше