Найсвіжіше:
• Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина
rss

Нардеп з Тернопільщини розповів про росіян, які можуть потрапити до українських санкційних списків


Опубліковано: 2 Серпня 2022р. о 13:44

Тисячі росіян, які підтримують загарбницьку війну проти України, можуть потрапити до українських санкційних списків. Про це повідомив нардеп з Тернопільщини Микола Люшняк.

– Ми з колегами зареєстрували проєкт постанови з наймасштабнішим списком підсанкційних російських військових злочинців за весь час війни з росією. Тепер слово за Верховною Радою. Застосування до цих осіб українських санкцій – це перший крок до санкцій міжнародних! Більше ніж 500 сторінок з інформацією про 3775 росіян, щодо яких пропонується застосувати санкції, – зазначив Микола Люшняк.

За інформацією нардепа з Тернопільщини Підсанкційні росіяни поділені на 5 груп.

Перша, 110 осіб – організатори війни в Україні, а саме членів Радбезу росії та посадових осіб МО. Зокрема, Медведєв, Матвієнко та інші чиновники, які напряму відповідальні за ведення військових дій.

Друга, 1536 осіб – ті, хто забезпечують політичну підтримку російських воєнних дій в Україні. Депутати Думи, сенатори, чиновники місцевого рівня та регіональні чиновники, а також представники путінської партії.

Третя, 884 особи – ті, хто сприяє економічному та фінансовому забезпеченню російських воєнних дій в Україні. Чиновники виконавчих органів влади, державні банкіри, керівники державних фондів та державних компаній, серед яких “Газпром”, “Роснефть”, “Аерофлот”, “РЖД” тощо. А також задіяні у бізнес-схемах режиму: дочки путіна Марія Воронцова та Катерина Тихонова; мати і бабуся Аліни Кабаєвої та власники елітної нерухомості і значних бізнес-активів – Любов Кабаєва та Зацепіліна Анна.

Четверта, 661 особа – пропагандисти та ідеологи війни, а також публічні особи, які підтримали війну проти України, зокрема блоґери, діячі науки та культури, спортсмени тощо. Серед них Скабєєва, Соловйов, Симоньян, Захарова, Басков і Газманов, та діячі культури, які підписали відкритий лист щодо “підтримки рішення президента Росії розпочати військову операцію з денацифікації України та захисту республік Донбасу”.

П’ята, 584 особи – чиновники, які залучені до придушення антивоєнних рухів всередині росії. Це слідчі, прокурори, судді та спецпризначенці.

– Переконаний, що цей проєкт постанови буде ухвалений і допоможе покарати кожного, хто винен у війні росії проти України.  Ніхто не зможе прикинутись «харошим рускім» і уникнути відповідальності, – підсумував пан Люшняк.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше