Найсвіжіше:
• Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами
rss

Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: смертельне поранення на Донеччині отримав гранатометник


Опубліковано: 1 Липня 2022р. о 22:56

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знов торкнувся нашої Борщівської громади. Вірний військовій присязі в бою за нашу Батьківщину, проявивши стійкість та мужність, під час артилерійського обстрілу поблизу села Єгорівка Донецької області отримав важкі поранення від яких 1 липня помер в госпіталі гранатометник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону однієї із бойових військових частин ЗСУ солдат Юрій Богданович Боднарчук (1976 р.н.), із села Пилатківці Борщівської громади.

– Для Юри – це була уже друга мобілізація – раніше був учасником АТО, учасником бойових дій. В перші дні війни Юрій Богданович, як справжній патріот, одним із перших пішов боронити рідну землю, – повідомив начальник другого відділу

Чортківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Богдан Вербіцький.

Сумуємо разом із родиною загиблого Героя, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого Юрія знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше