Найсвіжіше:
• У Збаражі забудовник не доплатив громаді понад 430 тисяч гривень • На Борщівщині вандали понищили фігуру Божої Матері (фото) • Який замок обрати: різниця між вхідними та міжкімнатними дверима • Затримали 19-річного водія BMW, який влаштував смертельну ДТП у Тернополі • У ТЦК прокоментували конфлікт із військовозобов’язаним у Тернополі • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Герой повертається на щиті: Тернопільщина прощатиметься із Захисником через два роки після загибелі • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі споруди монастиря у Кременці • Стало відомо, скільки найбільші латифундисти Тернопільщини мають землі • Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука • Мінімалізм чи лофт: який інтер’єр найкраще підходить для вашого стилю • У Гусятині знесуть незаконну забудову біля річки Збруч • Центральний матч туру: гол Альохіна приніс перемогу ФК «Борщів» • Ніби на ралі: під Тернополем вандали розкатали поле з пшеницею • У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів
rss

Від рук рашистів загинуло одразу двоє Героїв з одного села на Тернопільщині


Опубліковано: 19 Червня 2022р. о 21:53

Великодедеркальська громада у жалобі… Трагічне повідомлення про загибель від рук рашистів двох жителів села Шкроботівки затьмарила цей сонячний літній день 19 червня.

Сергій Сергійович Антонюк (1975 року народження) та Анатолій Іванович Яцюк (1988 року народження) віддали своє життя за наш з вами спокій.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ям та родинам Героїв! Вічна пам’ять та вічний спокій!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,





Новини
7 Травня
6 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше