Найсвіжіше:
• З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини
rss

Голова Тернопільщини пообіцяв жорстко карати псевдоволонтерів


Опубліковано: 12 Квітня 2022р. о 20:43

Голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш звернувся до всіх мешканців Тернопільщини, які щиро і правдиво допомагають нашим Збройним силам України, спецпідрозділам, терообороні, Вам величезне дякую. Водночас він зробив заяву до тих псевдоволонтерів, які тільки збирають кошти і використовують їх для власних цілей.

– Повірте, фраза: «Кому війна, а кому мати рідна» – не пройде. Сьогодні офіційно на Раді оборони Тернопільської області прийнято рішення і дано доручення всім силовим структурам виявляти таких людей, документувати, одразу видавати інформацію в ефір про тих горе волонтерів, горе добровільні фонди, які наживаються на війні. Які під виглядом гуманітарної допомоги самі збагачуються. Це не означає, що будуть «трусити» всі благодійні фонди, адже є БФ, які дійсно працюють щиро і правдиво, а є люди, які просто наживаються, або ті, які пробують уникнути відповідальності чи служби в армії, намагаються зареєструватися, як волонтери, виїхати закордон з неповерненням. Повірте мені, кожен буде знати цих «героїв» в обличчя, – заявив Володимир Труш.  

Єдиний фонд для підтримку Збройних Сил України, який рекомендував українцям Володимир Труш, це – державний, реквізити якого можна знайти на сайті Кабінету Міністрів України.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
29 Серпня
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше