Найсвіжіше:
• Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла
rss

Тернопільські поліцейські провели ротацію в зоні бойових дій: стало відомо, скільки їх там залишилося


Опубліковано: 1 Квітня 2022р. о 19:51

Сьогодні, 1 квітня, на Тернопільщину з ротації повернулося 10 поліцейських з роти «Тернопіль», які несли службу в зоні бойових дій. Про це під час брифінгу повідомив начальник Головного управління поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

–  Вони там знаходилися три з половиною місяці без ротації. 20 поліцейських з цієї роти залишилися в зоні бойових дій. Вони виявили бажання служити з іншими, які сьогодні також прибули для їхнього підсилення, – розповів Олександр Богомол.

За інформацією генерала поліції, нині в зоні бойових дій знаходиться близько 120 тернопільських поліцейських,

– У найближчі дні поліцейський загін у складі 80 чоловік також буде направлений за межі області. Не розголошую куди, але вони їдуть для допомоги несення служби в зоні бойових дій, – підсумував пан Богомол.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
5 Лютого
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше