Найсвіжіше:
• 300 доларів, щоби не доїхати до ТЦК: хабар на Кременеччині • Під Тернополем затримали дезертира з боєприпасами та наркотиками • Борщів на вісім годин залишиться без води • На Тернопільщині судитимуть голову громади та підрядників за розкрадання 2,3 млн грн • На Харківщині загинув воїн з Козівщини • У Заліщиках виявили сказ у безпритульного собаки • Що робити, якщо банк заблокував рахунок • На Харківщині загинув 32-річний молодший сержант з Бережанщини • За футболку з відеокамерою на іспиті з водіння тернополянин отримав штраф • Чохол для Samsung Galaxy S23 Ultra: як вибрати і не пошкодувати • Спочила у Бозі досвідчена вчителька з Тернопільщини • На Підгаєччині побили медика, який приїхав на виклик • Молодий колектив з Гусятинщини – останній півфіналіст Зимової першості Тернопільщини • На Бучаччині під час пожежі загинула жінка • Митрополит Тернопільський і Кременецький потрапив у скандал • Команда з Гусятинщини у серії пенальті перемогла ФК «Борщів» • На Тернопільщині розшукали 11-річну дівчинку, яка втекла з дому • Зупинилося серце ще одного воїна зі Зборівщини • STALOR: про напрямки роботи, розвиток, пріоритети • У ДТП на Тернопільщині травмувалася малолітня дівчинка • Команда з Хмельниччини пробилася до півфіналу Зимової першості… Тернопільщини • На ремонті освітніх закладів Борщівщини та Підволочищини ділки привласнили 2,3 млн грн  • На Бучаччині чоловік у магазині побив жінку • Померла молода медикиня з Бережанщини • Підволочиську лікарню зобов’язали повернути 2,8 млн грн
rss

Гусятинщина попрощалася з лікарем 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади, який загинув на Сумщині (+фото)


Опубліковано: 11 Березня 2022р. о 9:19

В селі Крогульці, що у Васильковецькій громаді колишнього Гусятинського району 10 березня попрощалися зі патріотом, лікарем, «свободівцем», колишнім директором КНП «Гусятинська комунальна районна лікарня» Андрієм Місяцем. Чоловік загинув 26 лютого 2022 року в Охтирці, що на Сумщині, віддавши своє життя, рятуючи життя українських воїнів.

У «Свободі» Андрій від 2014-го. Активний учасник Революції Гідності, ветеран російсько-української війни, який пройшов «гарячі» точки Станиця Луганська, Щастя і Дебальцеве.

Служив у медроті 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади. За заслуги перед Батьківщиною Андрій Місяць відзначений орденом «За мужність», медалями «Учасник АТО», «За жертовність і любов до України», «Знання, серце, душу – людям», нагрудним знаком «Дебальцеве-2015».

Щиро співчуваємо дружині із сином, мамі, сестрі, односельцям та колегам та всім, хто втратив близьку людину.

Вічная і світлая тобі пам’ять, Герою…


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
24 Березня
23 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше