Найсвіжіше:
• Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною
rss

Минулого року забивав донецькому «Шахтарю», а сьогодні – ФК «Збараж»


Опубліковано: 20 Лютого 2022р. о 14:15

Футбольна доля часто підкидає сюрпризи – сьогодні тебе люблять вболівальники, цінують тренери, поважає президент клубу, а завтра ти можеш залишитися на узбіччі і шукати кращої долі. Вчора, 19 лютого, у рамках відкритої зимової першості Тернопільської області відбувся матч між «Іскрою» з Теофіполя та ФК «Збараж». Двічі за гостей з Хмельничччини відзначився нападник Богдан Семенець, котрий ще у березні минулого року забивав переможний гол і вибив з кубка України гранда українського футболу – донецького «Шахтарем» (1:0).

Тоді Богдан, який являється вихованець тернопільського футболу, захищав кольори колективу першої ліги чемпіонату України – волочиського «Агробізнесу». Нині ж Богдан Семенець у пошуках нової команди. У міжсезонні нападник вже встиг зіграти в контрольному матчі в Івано-Франківську за великогаївський «Агрон», а тепер знаходиться в таборі володаря кубка Хмельниччини та срібного призеру обласного чемпіонату 2021 року.

Побажаємо Богдану знайти свою команду і ще довго тішити футбольних вболівальників свою грою.  

Нагадаємо, Богдан Семенець народився в селі Котів колишнього Бережанського району. Футбольне ім’я собі здобув, виступаючи за ФК «Тернопіль» (44 забитих м’ячі у 88 матчах). Також на професійному рівні Богдан грав за тернопільську «Ниву», ФК «Полтава» та харківський «Геліос». З 2017 по 2021 рр. захищав кольори волочиського «Агробізнесу».

***

«Іскра» (Теофіполь, Хмельницька область) – ФК «Збараж» – 3:0 (1:0)

19 лютого. Боричівка. Сільський стадіон. +7 град. 50 гл.

Судді: Ігор Садковський (Теребовля), Юрій Садковський (Теребовля), Андрій Кавалко (Теребовля).

«Іскра»: Король (Петровський, 84), Бондар (Семенюк, 43), Лазарів, Жарчинський, Фрей, Лебідь-к, Осацький (Федіков, 56), Городовий, Нагорняк, Королюк, Б. Семенець. Запасний: Джус.

ФК «Збараж»: Пархін, В. Богатюк (Боднарчук, 60), Руденко, Буряк, Вавричук, Б. Богатюк, Дмитрович (Горбатов, 80), Синиця-к (Вілліам, 64), Приступа, Костур, Вітрук. Запасні: Чердаков, Гарагуц, Карнаух, Лойко, Скоробогатий.

Голи: Богдан Семенець (10, 77), Богдан Городовий (90).

Попереджені: немає.

До теми: «Вихованець тернопільського футболу вибиває донецький «Шахтар» з кубка України»


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше