Найсвіжіше:
• На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • Ідеальна конференц зала у Хмельницькому: де шукати • Над Тернопільщиною збили три Шахеди • Фіолетовий щит: у Кременці висадили «кліматичну зброю» • У Почаєві дитина отримала численні тілесні ушкодження • На Зборівщині виявили тіло 55-річного чоловіка • У Тернополі розшукують водія-втікача після ДТП з пенсіонеркою • У Тернополі тимчасово перекриють рух транспорту на Східному масиві • Чортків виграв грант на 100 тисяч доларів • На Харківщині загинув 50-річний воїн з Борщівщини • Тіло загиблого захисника Івана Поповича завтра прибуде на Гусятинщину • Пастух та Надал звернулися до тернополян через загрозу безпілотників • У клінічному центрі Харкова помер командир гармати з Кременеччини • У Вишнівецькій громаді 45-чоловік здійснював незаконний вилов риби • Суд виніс вирок матросу зі Збаража – 7 років за ґратами • «Крики в машині, шок, кров. Психологічно це важче за будь-який обстріл, але зупинятися не можна», – штурман бойової машини Ігор Гайдан з Тернополя • Жителя Тернопільщини судитимуть за “ностальгію” по СРСР • На Кременеччині водій намагався підкупити поліцію: як його покарали • Довічне за гратами: у Тернополі винесли вирок вбивці, який розправився з подружжям та намагався вбити свідка • Юнаки з Острова – переможці Шкільної футбольної ліги Тернопільського району! • Коли консультація невропатолога є обов’язковою • До останнього вірили та надіялися: підтверджено загибель на Донеччині воїна з Лановеччини • На Донеччині від важкого поранення помер воїн з Тернополя • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • «Укрпошта» за 33 млн грн продала комплекс неподалік центру Тернополя 
rss

Cуд залишив під вартою студента, підозрюваного у закладках 71 пакета канабісу


Опубліковано: 30 Грудня 2021р. о 12:26

Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу захисника підозрюваного Сергія З. на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 30 листопада 2021 року щодо обраного Сергію З. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком до 28 січня 2022 року та визначений розмір застави в сумі 181 тис. 600 грн.

В апеляційній скарзі захисник підозрюваного вважав, що місцевим судом не доведено ризик того, що його підзахисний може переховуватись від слідства та/чи суду, оскільки його підзахисний раніше не притягався до кримінальної відповідальності. Тому просив дану ухвалу скасувати і обрати Сергію З. більш м’який запобіжний захід у виді домашнього арешту в нічну пору доби. А також зменшити розмір застави.

Органами досудового розслідування 19-річному студенту Сергію З. оголошено підозру у кримінальному правопорушенні, передбаченому за ч.2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, перевезення, а також незаконний збут наркотичних засобів у місцях, призначених для проведення спортивних і культурних заходів). А саме, що 28 листопада 2021 року, в другій половині дня працівники Управління патрульної поліції роти «ТОР» у лісосмузі поблизу ресторану «Монако», що на вул. Львівській у м. Тернополі, побачили Сергія З., який збував наркотичні засоби шляхом розставлення так званих «закладок». Під час огляду місця події у підозрюваного виявили та вилучили 71 згорток із частково подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору. За результатами експертизи, згортки містили особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс загальною вагою 0, 776 гр.

Санкція ч.2 ст. 307 КК України передбачає від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У судовому засідання Тернопільського апеляційного суду колегія суддів, заслухавши суддю–доповідача, доводи підозрюваного та його захисника, думку прокурора, і прийшла до висновку, що застосування на даній стадії більш м’яких запобіжних заходів є не можливим, оскільки не зможуть запобігти ризикам, передбаченим ст. 177 КПК України. А саме, що Сергій З. може переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; незаконно впливати на свідків у цьому кримінальному провадженні; вчинити інше кримінальне правопорушення. Також місцевим судом враховано особу підозрюваного, його слабкі соціальні зв’язки, а також всі обставини справи, з якими закон пов’язує вирішення такого питання.

Щодо розміру застави, слідчий суддя вірно врахував положення статей 182,183 КПК України, практику Європейського суду з прав людини, а також те, що під час огляду місця події у підозрюваного було вилучено 0, 776 гр особливо небезпечного наркотичного засобу “канабіс”, можливу суму доходу від його реалізації і те, що Сергій З. приїхав до м. Тернопіль на транспортному засобі і орендував квартиру для проживання, що може свідчити про наявність у нього достатнього розміру коштів.

Із врахуванням наведеного, колегія суддів Тернопільського апеляційного суду апеляційну скаргу захисника Сергія З. залишила без задоволення, а ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 30 листопада 2021 року – без змін, повідомили у пресслужбі Тернопільського апеляційного суду.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
13 Травня
12 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше