Найсвіжіше:
• Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 13 грудня • На Сумщині прийняв останній бій сержант з Тернопільської області
rss

«Тернопільводоканал» замовив енергію на 14,5 мільйона


Опубліковано: 1 Листопада 2021р. о 19:00

КП «Тернопільводоканал» Тернопільської міської ради 26 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з дочірнім підприємством “Евода Трейд” комунального підприємства “Луцькводоканал” про постачання… електричної енергії на 14 мільйонів 508 тисяч гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Вартість договору на 9,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 16 млн. грн.

Лучани поставлять КП «Тернопільводоканал» 5,2 мільйона кВт*год. електроенергії по 2,79 грн. за кіловатгодину з ПДВ. Ця ціна включає ціну електроенергії як товару 2,37 грн, тариф на передачу 35 копійок, і ще 7 копійок тариф на послуги постачальника. 95% розрахунків тернопільські водоканалівці мають провести впродовж місяця споживання.

Засновником дочірнього підприємства “Евода Трейд” є комунальне підприємство “Луцькводоканал”. Статутний фонд ДП – 120 тис. гривень.

Єдиним конкурентом”Евода Трейд” було столичне ТОВ “Укр газ ресурс”, яке запропонувала ціну в сумі 15 мільйонів 912 тисяч гривень, причому ніхто не знижував ціну на аукціоні. ТОВ «Укр газ ресурс» належить зятю відомого втікача Миколи Злочевського Андрію Кучкову.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше