Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини визначилися чемпіон і призери (+фото)


Опубліковано: 2 Жовтня 2021р. о 22:24

Сьогодні, 2 жовтня, відбувся заключний, 10-й тур чемпіонату Тернопільської області з футболу серед ветеранів 2021 року.

У центральному матчі туру в Копичинцях зустрілися команди, які вели боротьбу за друге місце – місцева «Нічлава» та «Ветеран» з Великоберезовицької громади. Голів у поєдинку забито не було, а це означає, що «срібло» чемпіонату виборола ветеранська команда з Копичинців, а «бронза» залишилася за представниками Великої Березовиці.

«Нічлава» (Копичинці) – «Ветеран» (Березовицька громада) – 0:0

В іншому поєдинку 10-го туру «Агрон-Агропродсервіс-Ветенар 40+», який дочасно виборов чемпіонське звання, впевнено переміг ФК «Гаї Шевченківські».

«Агрон-Агропродсервіс-Ветенар 40+» (Настасів) – ФК «Гаї Шевченківські» – 5:2 (2:1)

Голи: Володимир П’ятничко (24), Ігор Панчук (29), Ігор Бадло (71, з пен., 77), Автанділ Гвіанідзе (73) – Василь Дзюба (23), Зіновій Олексишин (79).

«Ветеран» (Чортків) – «Ветеран» (Збараж) – 0:3 (неявка господарів)

***

Підсумкова турнірна таблиця

Команди

І

В

Н

Н

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-

Ветеран 40+»

10

10

0

0

49:13

30

2

«Нічлава» Копичинці

10

6

2

2

30:20

20

3

«Ветеран» В. Березовиця

10

5

3

2

17:9

18

4

ФК «Гаї Шевченківські»

10

2

2

6

18:25

8

5

«Ветеран» Збараж

10

2

1

7

16:31

7

6

«Ветеран» Чортків

10

1

0

9

7:39

3

***

Кращі бомбардири:

Володимир П’ятничко («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+») – 12

Ігор Панчук («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+») – 9

Андрій Адам’як («Нічлава») – 6

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+») – 6


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше