Найсвіжіше:
• В Україні створять жіночий підрозділ безпілотників • Відійшов у вічність видатний педагог та колишній директор гімназії з Тернопільщини • Аренда квартир для корпоративных клиентов: особенности и требования • На одній з вулиць у центрі Тернополя завтра не буде світла • Тернопільські енергетики звертають увагу споживачів на важливі дати • Стали відомі результати стартових матчів другого кола Тернопільської обласної дитячо-юнацької футбольної ліги • Аварія біля Зборова: авто з’їхало у кювет, неповнолітній – у лікарні • Через воду на стадіоні на Тернопільщині довелося перенести матч вищої ліги  • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • «Колос» у стартовому матчі нового чемпіонату Тернопільщини з футболу мінімально переміг «Галич» • Особлива увага перед купівлею велозапчастин оптом – їх якість, на що звертати увагу перед закупівлею? • На Тернопільщині п’яні водій та водійка пропонували хабар поліцейським • Відомий дисидент з Тернопільщини виділяє власні кошти на відновлення кладовища воїнів УГА • П’ять днів тривали пошуки 79-річного уродженця Тернопільщини – використовували квадрокоптер • Відстрочка від мобілізації: хто може претендувати і які документи потрібно подавати • На Тернопільщині покарали горе-жінку, діти якої проживали у жахливих умовах і без нормальної їжі  • Частина Тернопільської області сьогодні буде без світла • У громаді на Тернопільщині відкрили меморіальну дошку пам’яті одразу трьом загиблим воїнам ЗСУ • Що обрати: гарячі тури чи раннє бронювання • Асоціація футболу Тернопільщини презентувала оновлений сайт • Громада на Тернопільщині оприлюднила 16 міст-побратимів • Примкнув до рою найкрасивіших ангелів: на Донеччині загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тендер на ремонт дороги через Тернопільщину на 2,4 мільярда – суд поставив крапку у резонансній справі • У Тернополі виявили автомобіль, який перебував у розшуку
rss

«Ми встигнемо, Максимчик буде здоровим та щасливим хлопчиком» Залишилося 2 місяці, аби зібрати необхідну суму на лікування Максимка Антонишина


Опубліковано: 6 Вересня 2021р. о 12:00


У хлопчика діагностували СМА ще у 10 місяців. Максимчик не сидить, не ходить, не перевертається на животик. Такі дітки поступово стають заручниками власного тіла, тому йому терміново потрібне дороговартісне лікування, яке коштує 2 300 000$ (однак американська клініка ще готова надати знижку у 430 тис. доларів). Воно зупиняє прогресування хвороби і дітки почуватимуться повноцінно. Будь-яка сума може врятувати його життя.

«Сума надзвичайно велика, але нічого неможливого не буває»

На Тернопільщині вперше за стільки років на СМА захворіли троє хлопчиків, двоє з них уже отримали дороговартісний укол, залишилося допомогти ще Максимчикові з Тернополя. 

– Раніше ми про таку хворобу не чули і не хотіли вірити у такі речі. Але насправді в Україні понад 300 таких дітей. Та радує те, що більшість із них віком до 2-х років, коли ще можна їх врятувати. Для цього потрібні сильні системи підтримки – благодійні фонди, організації, меценати, об’єднані люди, громади, свідомість і зрілість у кожного в душі. Ну і не відкидаємо такий вагомий інструмент, як державна підтримка, тому що держава найбільше може допомогти. Сума надзвичайно велика і насправді не підйомна нікому, але нічого неможливого не буває, коли спільними зусиллями взятися за справу, – каже народна депутатка України Людмила Марченко.

– Я був знайомий з багатьма рідкісними хворобами, але ось такого діагнозу, як СМА, в Тернополі раніше не чув. Виявилось, що таке рідкісне захворювання є. Тут потрібні величезні кошти, тому громада змушена об’єднуватись і вона обов’язково це зробить, адже чужих дітей не буває, – сказав громадсько-політичний діяч Леонід Бицюра.

«Якщо Бог нас об’єднав, то, напевно, йому цього треба»

Аби допомогти Максимкові, тернополяни організовують різні масові заходи, кошти з яких йдуть на дороговартісне лікування хлопчика. Скажімо, нещодавно футболісти тернопільської «Ниви» започаткували челендж, щоби допомогти Максимчикові.

– Насправді сім’ї Антонишин на сьогодні потрібно ще 33 млн. гривень. Медійних заходів можна провести безліч. Ми повинні бути свідомі, не скупитися, а знайти у собі силу допомогти. Нещодавно до підтримки Максимка долучилися студенти з ТНПУ та військового ліцею. У жовтні ми плануємо організувати фестиваль для бізнес-класу, де буде багато зірок, які нам би теж допомогли. Кожного разу, коли я згадую цю історію, кажу: якщо Бог нас об’єднав, то, напевно, йому цього треба. Дивлячись на Максимкових батьків і на нас, розумію, що ми пройшли великий життєвий шлях. У нас за спиною стоїть маса людей, яких ми знаємо, попробуйте до кожного достукатися, допомогти. Можливо, коли він виросте, стане захисником нашої території, родини. Або буде президентом чи меценатом. Але ким би він не став, Максимко прийшов у цей світ і якусь місію приніс, – зазначила Людмила Марченко.

Активно включилися у процес збору коштів для Максимчика і журналісти.

– Ні сім’я, ні благодійні фонди не допоможуть зібрати 2 млн. доларів, тільки всі разом. 16 вересня нашій компанії буде 30 років, і ми також вирішили долучитися до волонтерів, громадських організацій. На наше святкування запросимо людей, щоби вони зрозуміли, що творити добро разом – це просто, – розповіла генеральний директор телекомпанії TV-4 Юлія Винокур.

«Завдяки підтримці кожного Максимчик буде жити!»

Студенти педагогічного університету і військового ліцею також долучилися до збору коштів. Організувавши різні акції, їм вдалося зібрати певну суму, аби врятувати життя дитини.

– Залишилося ще 2 місяці, але за цей час Максимка реально врятувати, якщо долучаться всі люди доброї волі. Сума здається колосально великою, проте завдяки підтримці кожного хлопчик буде жити! – каже підполковник, директор Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Вадим Ластовицький.

– У Тернопільському національному педагогічному університеті є давні традиції волонтерської та громадської діяльності. Дуже відрадно, що інколи студенти дають самі приклад для викладацького складу університету в плані проведення благодійних акцій. Я звертатимуся до студентів та викладачів, щоби вони доносили інформацію про Максимка, і сподіваюся, що ми переможемо й він буде здоровим та щасливим хлопчиком. А в майбутньому, можливо, обере один із наших університетів, – сказав ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка Богдан Буяк.

Сьогодні є активні рахунки батьків Максимчика, куди можна перерахувати кошти. Також відкриті рахунки для переказів з-за кордону, адже хлопчику допомагають і українці, які знаходяться на заробітках чи мешкають в інших країнах.  

Діана Теребей

 

Реквізити для допомоги

🇺🇦 MONOBANK 4441  1144  2309  9561

АНТОНИШИН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ (тато)

🇺🇦ПРИВАТБАНК 5167 9856 6138 7894

АНТОНИШИН ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА (мама)

🇺🇦АЛЬФА-БАНК 5355  5711  0893  7020

АНТОНИШИН ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА (мама)

🇺🇦ОЩАДБАНК 4790 7299 1060 8884

АНТОНИШИН ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА (мама)


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
29 Квітня
28 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше