Найсвіжіше:
• Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги
rss

Легкоатлетка з Тернополя залишає Олімпіаду


Опубліковано: 1 Серпня 2021р. о 8:20

Тернополянка Наталія Стребкова у ніч з суботи на неділю змагалася на Олімпіаді в бігу на 3000 метрів з перешкодами. На жаль, наша землячка не зуміла вийти до фіналу, посівши 11-е місце в кваліфікаційному забігу.

Наталія пробігла дистанцію за 9.49.5 хв. Такий результат не дозволив тернополянці розраховувати на вихід у фінал. У фінальний забіг виходили по три переможниці з кваліфікаційних забігів і шість спортсменок, які показали найкращий час.

На Олімпіаді в Токіо Стребкова була єдиною офіційною представницею від Тернопільщини. Фехтувальниця Олена Кривицька, котра на Олімпіаді поступилася суперниці з Польщі в першому раунді змагань, представляла не Тернопіль, де тренувалася довгий час, а Київ.

До теми: «Тернопільська фехтувальниця залишає Олімпіаду».

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
5 Лютого
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше