Найсвіжіше:
• Пожежа в житловому будинку на Гусятинщині забрала життя чоловіка: деталі  • Чим відрізняються автомобілі для американського та європейського ринку • Псевдобанкіри ошукали жителя Зборівщини на майже 50 тисяч гривень • На Херсонщині загинув прикордонник з Теребовлянщини • «Народний супутник» продовжує працювати: найвідоміший волонтер Тернопільщини нагадав про унікальний проєкт • На Шумщині обрали нового голову районного суду • Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті» • У Запорізькій області загинув захисник із Тернополя • Тернопільські поліцейські привітали доньку загиблого спецпризначенця КОРД з днем народження • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: лідери перемагають, а чортківський «Кристал» зійшов з дистанції • Бронювання від мобілізації після 1 вересня: що чекає на бізнес і працівників • У тролейбусі в тернополянки викрали 38 тис грн, документи та банківські картки • Команда з Гусятинщини дозаявила двох юних вихованців Футбольної академії «Тернопіль» • Тернопільська «Нива» сьогодні зіграє спаринг із донецьким «Шахтарем» • Команда з Борщева дозаявила одразу шістьох нових футболістів • Граючий тренер «Нараєва» продовжить кар’єру на Бучаччині • Бюджет громади на Тернопільщині рятує водоканал: 1,8 млн гривень спрямували на його підтримку • Молоде дарування поповнило склад «Поділля» з Великої Березовиці • Влада готує “радикальні” зміни в мобілізації, які торкнуться призовного віку • Загиблого на Донеччині воїна з Гусятина просять посмертно визнати Героєм України • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • Колишній радник голови ТОВА розкритикував хресну ходу до Почаєва через російську символіку
rss

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю» – 1592 педагоги Тернопільщини отримають ноутбуки для роботи


Опубліковано: 27 Липня 2021р. о 10:33

Пандемія внесла зміни в життя кожного, а особливо в роботу навчальних закладів. Щоб педагоги могли ,за потреби, знову працювати дистанційно, Міністерство цифрової політики виступило ініціатором проєкту «Ноутбук кожному вчителю». В рамках цього проєкту 190 закладів освіти Тернопільщини отримають нові ноутбуки.

– Два роки пандемії навчили нас, що освіта може функціонувати в дистанційному режимі. Ми хочемо забезпечити педагогів Тернопільської області якісними і потужними ноутбуками для роботи. Цього року Кабмін виділив субвенцію для нашої області – 26 млн. грн. для придбання ноутбуків, які вчителі використовуватимуть і для дистанційного навчання, і для повсякденних навчальних процесів, – розповідає голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Станом на 27 липня 31 громада області прийняли рішення про співфінансування у розмірі 5,5 млн грн.

Розподіл закуплених ноутбуків проводитимуть між закладами освіти, у яких кількість персональних комп’ютерів менша, ніж кількість педагогічних працівників.

У першій черзі стоять заклади освіти з кількістю щонайменше 250 учнів. У другій черзі заклади загальної середньої освіти з кількістю менше ніж 100 учнів.

– Програма матиме продовження і в наступному році, тому, сподіваюся, ще більше шкіл зможуть отримати нову комп’ютерну техніку. Тернопільська облдержадміністрація висловлює вдачність всім педагогам, які приймають реалії сьогодення, перелаштовуються на нові технології і продовжують давати дітям знання, – підкреслює Володимир Труш.

Відстежувати кількість і вартість придбаних ноутбуків можна за допомогою спеціального дашборду на сайті Мінцифри.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
24 Серпня
23 Серпня
22 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше