Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

На Тернопільщині успішно працюють фірми зареєстровані на дружину одіозного Медведчука


Опубліковано: 9 Квітня 2021р. о 10:00

У Монастириській громаді зареєстровані підприємства, які належать Оксані Марченко (Медведчук), проти якої введені санкції за рішенням РНБО. Про це повідомив адміністратор однієї з Монастириських груп у соціальній мережі.

Йдеуться про приватне агропромислове підприємство «Колос» та товариство з обмеженою відповідальністю «Ландрас-Агро». Обидва мають реєстрацію у селі Лядське, що на Монастирищині і займаються сільськогосподарським виробництвом. ПАП «Колос» створено на початку 2020 року, а
– ще у 2009-му.

В обох цих підприємствах є кілька кінцевих бенефіціантів, серед них Оксана Марченко, дружина одіозного Віктора Медведчука з реєстрацією у Києві, у Солом’янському районі на вулиці Медвинській (будинок 24, квартира 1).

Нагадаємо, 20 лютого 2021 року Президент України Віктор Зеленський ввів у дію проти подружжя рішення Ради національної безпеки і оборони України про санкції. За даними секретаря РНБО, санкції накладаються на все майно Медведчука.

Голова Монастириської громади є представник партії «Свобода» Андрій Старух, про доходи і майно якого ми повідомляли в попередніх публікаціях.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше