Найсвіжіше:
• У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора
rss

Тернопільських фотографів, репетиторів і прибиральниць обкладуть податком


Опубліковано: 18 Лютого 2021р. о 17:30

Вже невдовзі планується оподаткувати доходи самозайнятих осіб – тих, хто отримує прибуток, не будучи при цьому оформленим як фізична особа – підприємець. На Тернопільщині, за даними статистики, таких осіб – декілька тисяч.

До таких категорій віднесуть:

репетиторів та надомних викладачів;

нянь та доглядальниць;

кондитерів;

дизайнерів (одягу, ландшафту і т.д..) ;

фотографів, відеографів;

перекладачів;

приватних комп’ютерних майстрів та майстрів побутових виробів і меблів;

приватних ремонтників (Водопровідники, монтажники, будівельники та т.д..) ;

прибиральниць і прислугу;

приватних художників;

ремонтників автомобілів;

таксистів і перевізників речей;

осіб, які здають у прокат товари та предмети особистого вжитку;

здають в оренду або суборенду житлові приміщення.

Законопроєкт з такою пропозицією опублікований на сайті Верховної ради.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що самозайнятість – це тіньові доходи, які дуже негативно позначаються на розвитку економіки України та інтеграції в європейське суспільство. Саме з цією метою в Україні хочуть обкласти самозайнятих податком, повідомляє “Слово і Діло”.

Документ пропонує визначити механізм нарахування та оподаткування осіб, визнаних самозайнятими; це ті люди, хто має одноразовий або постійний прибуток, розмір якого не перевищує 100 мінімальних зарплат на рік і займаються легальними видами діяльності без найманих працівників.

Податки можна буде оплачувати за допомогою електронного кабінету платника податків. Ставка вказується в 5% від прибутку – однак при цьому самозайнятих осіб звільнять від сплати єдиного соціального внеску.


Джерело: "Слово і Діло"
Мітки: , , , , ,

Перегляньте також:




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше