Найсвіжіше:
• Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка
rss

Салат із куркою та мандаринами «Смакотулька»


Опубліковано: 25 Жовтня 2020р. о 10:00

Інгредієнти:

Один мандарин, 100 г руколи, половина курячої грудки, 2 шматочки хліба (батон для сухарів) 1/2  лимона (сік половини лимона), 2 ч. л. французької гірчиці, 4-5 ст. л. рослинної олії, 1 дрібка зерна коріандру, за смаком сіль та перець.

Приготування займає всього п’ять хвилин.

У салатник викладіть зелень руколи (100 г) і часточки мандарина (1 шт.) без кісточок. Батон (2 скибочки) наріжте невеликими кубиками і обсмажте 5-7 хвилин на сковороді з 1-2 ст. л. рослинної олії до золотистої скоринки. Половину курячої грудки наріжте якомога тоншими слайсами під кутом 45 градусів. Збризніть їх невеликою кількістю лимонного соку, посоліть і поперчіть за смаком. Розігрійте сковороду з 2 ст. л. рослинної олії і обсмажте куряче філе до готовності. Для заправки змішайте французьку гірчицю (2 ч. л.), лимонний сік і трохи посоліть. Перемішайте до однорідності. Додайте в салатник до мандаринів і руколи готове куряче філе і сухарики. Потім 1 дрібку коріандру, він чудово доповнить смак салату. Додайте 1 ст. л. заправки і 2 ст. л. рослинної олії.

Смачного!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,

Перегляньте також:




Новини
15 Лютого
14 Лютого
13 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше