Найсвіжіше:
• Патрульні Тернопільщини розповіли, на яких дорогах використовують приклад контролю швидкості TruCAM • У громаді на Тернопільщині презентували Е-меморіал загиблих Героїв • Найпотужніша магнітна буря травня почнеться на Великдень: що робити, щоб погане самопочуття не зіпсувало свято • Тернопільські аграрії у ТОП-3 за отриманими кредитами  • Війна для 23-річного захисника з Тернопільщини завершилась останнім боєм на Донеччині • Лікарня на Тернопільщині отримала нового головного лікаря  • На Тернопільщині поховали військовослужбовця, котрого 9 місяців вважали безвісти зниклим (+фото) • У Києві на Майдані Незалежності відбудеться прощання із загиблим волонтером з Тернопільщини • Футбольна команда з Тернополя великою перемогою на Львівщині привітала президента з 60-річчям! • З перших днів війни став до лав ЗСУ: від отриманих поранень помер 54-річний військовослужбовець з Тернопільщини • На Тернопільщині 81 церква і досі пов’язана з країною-агресором • Валюта, готівка і ресторанний бізнес: як збагатів торік головлікар лікарні в Тернополі • Дружина священника з Тернопільщини потребує дороговартісного лікування • Хотів придбати авто для ЗСУ – тернополянин перерахував шахраям 280 тис грн • На сайті Верховної Ради з’явився законопроект про заборону Московської церкви • Шахрая з Тернопільщини знайшли у ЗСУ: пограбував пенсіонерку і потрапив “до рук” ТЦК • Стала відома кількість правоохоронців на Тернопільщині, які слідкуватимуть за порядком під час Великодніх свят • Матір 21-річного військового із Тернополя третій раз ховає свого сина • ФК “Борщів” у футбольному сезоні-2024: з легендою “Дністра” та екс-нападником команди з Таджикистану • Для спрощення роботи інвесторів Тернопільську і ще кілька областей Британія віднесла у «жовту зону» • На Донеччині загинув 40-річний снайпер з Тернопільської області • Стало відомо, якого бізнесу позбувся найбагатший уродженець Тернопільщини • Стала відома сума преміальних для збірної України за вихід на Євро-2024 • Благодатний вогонь у Храмі Воскресіння не «сходить» – його запалюють і освячують • На щиті: громада на Тернопільщині сьогодні зустріла загиблого на Запоріжжі Героя
rss

Микулинецька вода знайшла свого споживача за смаковими властивостями


Опубліковано: 16 Липня 2017р. о 11:00


Більшість населення сьогодні проживає у містах. У зв’язку з поганою якістю води у водопровідних кранах, люди змушені шукати якісну воду для пиття та приготування їжі. У торгівлі ми бачимо воду дуже різних виробників. Серед них і ТОВ «Микулинецький Бровар». Це підприємство відоме, передовсім, як пивоварня, яка варить справжнє живе пиво, а також виробляє пляшкову воду. Про останню ми дізнавалися більше у виконавчого директора підприємства Володимира Трояна.

Kryshtaleva_baner_2750x3800– Володимире Степановичу, Микулинецький завод розпочав розлив питної води 20 років тому. Негазовану ж воду ви почали розливати лише недавно. Чому?

– Ми, як і будь-який інший виробник, повинні орієнтуватись на покупця. Серед споживачів є категорія людей, які хочуть саме негазованої води. Для її розливу необхідно спочатку підготуватись та створити необхідні умови, тобто закупити обладнання, що дасть змогу при розливі забезпечити мікробіологічну чистоту води, яка є важливим показником якості як для споживання, так і для зберігання. Крім того, вода повинна відповідати нормативним документам (ДСанПіН 2.2.4-171-10), де закладено вимоги до фізико-хімічного та мікробіологічного складу води.

Ви запитаєте, чому я на цьому акцентую увагу? Це для того, щоб споживач зрозумів, наскільки непросто і фінансово затратно розливати негазовану воду. Саме така вода із вмістом вуглекислоти не створює проблему її виробництві, так як вуглекислота є консервантом і забезпечує мікробіологічну стійкість питної води. Ми не отримуємо прибутків при виробництві питної негазованої води. Але зацікавлені у розливі різних типів води для того, щоб задовольнити різноманітні смаки споживачів, тому в асортименті ТОВ «Микулинецький Бровар» є вода сильногазована, слабогазована і тепер з’явилася негазована питна вода.

Микулинецька вода знайшла свого споживача за смаковими властивостями. Ми чуємо багато позитивних відгуків про те, що наша вода смачна і подобається людям.

– Яку технологію очистки води використовує ТОВ «Микулинецький Бровар»?

– Для очистки води ми співпрацюємо з компанією «EUROWATER» (Данія), яка поставляє нам фільтри, що дають змогу якісно провести механічну та мікробіологічну очистку води.

– Дванадцять років тому ТОВ «Микулинецький Бровар» запустило лінію виготовлення безалкогольних напоїв. Сьогодні в асортименті є: напій безалкогольний з ароматом яблука, апельсина, лимона, вишні, а також лимонад, M-Кола та напій «Броварський». Та чи корисні безалкогольні напої для організму людини?

– Важливу роль відіграє склад. При виготовленні безалкогольних напоїв ми намагаємось використовувати натуральну сировину. Це закладено ще з самого початку виготовлення всіх напоїв на нашому підприємстві. Ми за те, щоб нація була здорова, тому основну сировину для виготовлення напоїв ми закуповуємо у Німеччині з відповідною документацією, яка підтверджує якість та натуральність сировини.

– Чим скляна тара цікава вам як виробнику, адже вона є більш затратною, ніж ПЕТ-ф пляшка?

– З самого початку ми були проти розливу напоїв у ПЕТ-ф пляшку, але ринок диктував свої умови. Звичайно, ми б хотіли розливати напої у скляну тару, так як у такій пляшці напої довше зберігають свої смакові властивості, але споживач надає перевагу пластиковій тарі, і ми вимушені задовольнити         його різними видами пляшки.

 І наостанок. Як виявилось, окрім технічного забезпечення та професійного підходу до виготовлення води, велику роль відіграють також локація і геологічна будова місцевості. Микулинецький завод розміщений на ґрунтах із прошарками голубої та червоної глини. Вода, яка проходить через цілющі ґрунти, наділена самою природою всіма смаковими якостями, а 20 років досвіду дозволяють випустити справді якісний і безпечний продукт.

Юлія Хім’як

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Вода – основа життя на землі. Неймовірно, речовина без калорій, запаху та кольору відіграє найважливішу роль у житті будь-якого живого організму. Навіть людина на 70% складається з води. Її користь безцінна: вода омолоджує, додає енергії, виводить небезпечні  токсини, покращує загальне самопочуття. Цей корисний вплив важко переоцінити, але він стосується лише якісної, тобто чистої, а значить, безпечної води.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
5 Травня
4 Травня
3 Травня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше