Найсвіжіше:
• У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина • У Тернополі на Великодні свята частіше курсуватиме громадський транспорт до кладовищ  • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Купуючи автомобіль, житель Тернопільщини втратив понад 200 тисяч гривень • Тернополян запрошують на зустріч з командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі»  • У Тернополі сім’ї постраждалих від війни можуть отримати до 100 тисяч гривень на власний бізнес • У Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють» (+відео) • Від отриманих поранень у бою загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • Калькулятор авто зі США: як прорахувати авто • Назавжди повернувся до рідної домівки: сьогодні на Тернопільщині поховають загиблого на війні Героя • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу” • У Тернополі серед білого дня зникла 33-річна жінка • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Оновлення даних: хто з чоловіків мусить зʼявитися до ТЦК • «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • У ДТП на Тернопільщині травмувався водій і його 10-річна донька
rss

У Настасові з розмахом пройшов форум аграрних інновацій


Опубліковано: 8 Липня 2017р. о 12:10


ІІ-й Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове зернятко-2017» у Настасові на базі компанії «Агропродсервіс» зібрав понад 1200 учасників, 10  делегацій з-за кордону, майже 80 компаній-партнерів представляли найновішу світову сільгосптехніку, засоби захисту рослин, мінеральні  добрива, насіння.

DSCN7182
Провідні аграрії Тернопільщини взяли участь у форумі, господарем якого став гендиректор агрохолдингу “Агропродсервіс” Іван Чайківський

Гостей привітав генеральний директор агрохолдингу Іван Чайківський і побажав їм успіхів у нелегкому хліборобському ремеслі, агронауці, щедрого і багатого пшеничного колоса в цьогорічній жнивній кампанії, яка вже розпочалася у південних областях держави.

Директор ПАП «Агропродсервіс», заслужений працівник сільського господарства Андрій Баран наголосив: «Вертикально інтегрована компанія «Агропродсервіс», в активі якої майже два десятки літ ефективної праці, новаторського досвіду в рослинницькій галузі (понад 40 тисяч гектарів землі в обробітку), сьогодні займає чільні місця на ринку вітчизняного насінництва. У 2006 році вона здобула престижний статус елітнасінгоспу, а з 2016-го стала учасником міжнародної асоціації «Дунайська соя». Гордістю компанії є колектив досвідчених та кваліфікованих агрономів, справжніх фахівців – технологів поля. Зокрема у насінництві, адже  загальна площа насіннєвих посівів господарства становить майже 6 тис. га, що потребує серйозного і дбайливого відношення до даної справи. Важливим фактором у вирощуванні високоякісного посівного матеріалу є родючі ґрунти, сучасні інтенсивні технології вирощування сільгоспкультур, які включають збалансоване живлення і комплексний захист рослин. Доробка насіння здійснюється спеціалізованим заводом «Cimbria», який розпочав роботу в 2012 році. Виробнича потужність насіннєво-очисного комплексу (360 тонн на добу) в повному обсязі задовольняє потреби господарства по доробці посівного матеріалу всіх сільгоспкультур».

SAM_0042У цьому році для реалізації товаровиробникам буде запропоновано до 40 сортів насіння української та зарубіжної селекції. Серед озимих культур чільне місце в сегменті представлених сортів займає пшениця. Левова частка високопродуктивних сортів пшениці належить селекції Інституту фізіології рослин і генетики НАН України: «Астарта», «Борія», «Дарунок Поділля», «Каланча», «Сотниця», «Даринка київська» (новинка) та «Новосмуглянка» (новинка). Тому з упевненістю можна стверджувати, що всі сорти, які пропонує ПАП «Агропродсервіс», є високопродуктивними, посухостійкими, толерантними до основних захворювань, стійкими до вилягання та осипання, а озимі культури ще й мають високу зимостійкість та морозостійкість.

Крім того, на демонстраційних полях  « Агропродсервісу» культивують понад 60 сортів озимої пшениці кращих селекцій, чимало з яких уже сьогодні видають понад 100 центнерів з гектара.

У результаті плідної науково-селекційної роботи і чесного партнерства з клієнтами високоврожайне насіння з Настасова сьогодні знає чи не вся Україна, а його реалізацію у більшості регіонів держави (від Львівщини до Харківщини) збільшено у рази.

Гостем форуму був науковець з Європейського Союзу Збишек Брабец.

– Я тут не вперше, – наголосив пан Збишек.  – Приїздив раніше до вас зі Швейцарії, адже сюди постачаємо певний тип продукції. Співпрацюємо з компанією «Агропродсервіс» протягом п’яти років і раді якісному результату спільної нашої праці. Працьовиті і натхненні полем, хлібом, щирою усмішкою люди – висококваліфіковані спеціалісти. Достаток і благополуччя у родинах та сім’ях викликають повагу, тут села молодіють, оновлюються, квітнуть.  

З Божим благословенням до учасників форуму звернувся місцевий парох Василь  Баглей. Його праведні слова визначили основну ідею заходу з аграрних інновацій: «Мудрі хасиди кажуть: не той розумний, що все знає, а той, хто все життя вчиться. Із нового зернятка, посіяного в ріллю, виростає сніп жита, пшениці, а з них – хлібина – найвища радість і святість трудівників ланів».

Вітчизняні та зарубіжні аграрії у Настасові мали змогу оглянути демоцентр «Агроскоп Інтернешнл», демонстраційні поля і посіви зернових і технічних культур, насіннєвий і соєвий заводи, яблуневий сад. Брали участь у тематичних теоретичних конференціях та диспутах.

До честі організаторів форуму, було максимально продумано цілісний інноваційний ланцюжок від «Нового зернятка до вашого успіху»,

SAM_0038Численних гостей також частували стравами національної кухні від кращих рестораторів Тернополя, дегустували вони м’ясні вироби Тернопільського м’ясокомбінату, не обійшлося без розваг. З великою концертною програмою українських пісень і гумору виступив відомий народний фольклорний гурт «Настасівські музики» (керівник – заслужений артист України Ігор Брухаль), були вікторини і конкурси. Більшість поїхали додому із призами та масою найкращих вражень, бо, як кажуть у народі, краще раз побачити, ніж сім разів послухати.  

Міжнародний форум «Нове зернятко-2017» завершив свою плідну і надзвичайно корисну роботу в напрямку рослинництва, високої культури землеробства на українських полях, а його учасники високо оцінили хліборобське мистецтво і новизну місцевих трудівників і спеціалістів поля.

Ярослав Бачинський


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
27 Квітня
26 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше