Відлетів до Небесних полків, боронячи рідну землю від ворога, тернополянин Юрій Романович Грабас. Про сумну новину повідомив міський голова Терноопля Сергій Надал.
Воїн відійшов у вічність на 53-му році життя, під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Юрій вважався зниклим безвісти з 11 серпня 2024 року.
Співчуваємо рідним, друзям, усім близьким Героя! Вічна та світла памʼять захиснику України!, – йдеться в повідомленні Сергія Надала.
До теми: “Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини”
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн



