Найсвіжіше:
• Драйвовий відпочинок та драйв: прокат квадроциклів на Оболоні • Майже 5 га земель незаконно опинилися у комунальній власності Бучацької міськради • Як підтримувати фосфорний баланс ґрунту при інтенсивному землеробстві • Кривава ДТП на перехресті в Кременці: постраждали водії та четверо пасажирів • У Тернополі капітально відремонтують світлофори на чотирьох локаціях • У Тернополі перевірили кондиціонери в транспорті: порушення вже виявили • Понад 15 років у швейній справі: як підприємець із Лановеччини розширив виробництво • Стало відомо, коли великогаївський «Агрон» стартує у Кубку України • 147 км/год у селищі біля Тернополя: водійку BMW, яку 24 рази притягували до відповідальності, знову спіймали на порушенні • У Тернополі чоловік випав із вікна п’ятого поверху: очевидці розповіли, що сталося • Мама з молитвою написала ікону для сина: на фронті загинув захисник із Тернополя • У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Помер ветеран російсько-української війни з Козівщини • На війні загинув 33-річний Захисник із Тернопільщини • Чемпіон світу поповнив склад тернопільської «Ниви» • На Тернопільщині апеляційний суд підтвердив 15-річний вирок за вбивство випускниці • Виконуючи бойове завдання, загинув випускник тернопільського ліцею • ВРП вирішила звільнити суддю Зборівського райсуду через систематичні порушення • Ліфт у Бучацькій лікарні будуватиме фірма, яка фігурує в кримінальному провадженні • Директор з Тернопільщини – у ТОП-50 найкращих освітян України! • П’яний водій з Білецької громади без прав кинув 5 тисяч гривень у службове авто патрульних • Як купити піжаму та білизну Victoria’s Secret і не натрапити на підробку • Агрохолдинг інвестує у зрошення на Тернопільщині: площі поливу зростуть удвічі до 2027 року • Нападник ФК «Борщів» перейшов до професійного клубу • Артишок для печінки: як він діє і чому його рекомендують гастроентерологи
rss

Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини


Опубліковано: 21 Червня 2026р. о 18:41

Ангелом повертається додому наш земляк, мужній захисник та вірний син України — Денчук Ярослав Олексійович, 1984 року народження, уродженець села Залісці Шумської громади.

Про сумну новину повідомив міський голова Шумська Вадим Боярський.

З 2023 року проходив службу стрільцем-снайпером у десантно-штурмовому взводі десантно-штурмової роти. Його серце було сповнене любові до Батьківщини та прагнення захистити свій дім, свою родину і майбутнє кожного з нас.

Вважався зниклим безвісти з 16 жовтня 2023 року. Лише нещодавно, після проведення необхідних експертиз, факт смерті нашого захисника підтвердили офіційно, – йдеться в повідомленні Вадима Боярського.

Життя відважного Героя трагічно обірвалося під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області. Він залишався вірним військовій присязі до останнього подиху.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині, близьким, друзям та побратимам Ярослава. Громада поділяє цей невимовний біль та сумує разом із вами.

Про час зустрічі траурного кортежу та чин похорону Героя буде повідомлено додатково.

Вічна пам’ять і слава нашому Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
6 Серпня
5 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше