Найсвіжіше:
• На війні загинув єдиний легальний у Тернопільській області колекціонер холодної зброї • Як замовити товар з Англії — гуртові постачальники та останні новини • Стасевський Андрій: як енергетики Запоріжжяобленерго відновлюють електромережі після масованих атак • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Вандал із Заліщицької громади познущався над могилою • У Кременці грабіжник викрав з магазину три ноутбуки • Тернопільщина оплакує ще одного загиблого на війні військового • Секрети ідеального великоднього столу від ВіллаГрація: посуд та декор • Київське “Динамо” у Тернополі зіграє півфінал кубка України • На Тернопільщині арештований Volkswagen Touareg передали ЗСУ • «Пташці» з Тернопільщини присвоїли міжнародну премію • Хто найбагатший окружний прокурор на Тернопільщині: цифри • Тернопільщина в жалобі: боєць загинув на фронті після місяця служби • Підтверджено загибель на Донеччині ще одного воїна з Тернопільщини • На Тернопільщині на три місяці перекриють дорогу державного значення • Тернополянин дебютував у Другій лізі України! • Побили і залишили помирати: тернопільський суд покарав нелюдів • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • У Тернополі подорожчає виготовлення електронних карток для проїзду • У селі на Зборівщині будуть вибухи: мешканців закликають до спокою • На Борщівщині пограбували ювелірку: винесли 200 прикрас • На Дніпропетровщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • У Тернополі з вікна гуртожитку випала півторарічна дитина • Мешканець Скалатчини підпалив хату колишнього тестя • У Тернополі суттєво зросла вартість прогулянок на катерах
rss

Тернопільщина оплакує ще одного загиблого на війні військового


Опубліковано: 31 Березня 2026р. о 9:31

На російсько-українській війні загинув уродженець міста Нова Каховка Херсонської області Владислав Лозовський (30.12.1999 р.). Про сумну новину повідомила Чортківська міська рада.

Владислава призвали на військову службу за контрактом 11.03.2020 року Чортківським РТЦК та СП. Служив майстром 2 відділення безпілотних авіаційних комплексів 3 взводу безпілотних авіаційних комплексів 2 роти ударних безпілотних авіаційних комплексів батальйону безпілотних систем.

Сумлінно виконував свої обов’язки, мав повагу від побратимів, відважно протистояв ворогу. Служив і товаришував із багатьма воїнами з Чорткова, тож заповідав їм, що у випадку загибелі бажає бути похованим саме у нашому місті, оскільки його рідна Нова Каховка досі перебуває під російською окупацією, – йдеться в повідомленні міської ради. 

Загинув Владислав під час виконання бойового завдання, пов’язаного зі стримуванням військової агресії російської федерації в районі населеного пункту Клинове Краматорського району Донецької області.

Зустріч тіла Героя відбудеться у середу, 1 квітня, о 13 год. у соборі Верховних апостолів Петра і Павла. Після цього відразу ж відбудеться чин похорону.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
31 Березня
30 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше