Найсвіжіше:
• У Кременецькому районі водій Hyundai врізався в дерево: чоловіка госпіталізували • Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу
rss

Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини


Опубліковано: 21 Березня 2026р. о 9:30

Ігор Михальчук очолив Головне управління ДСНС України в Тернопільській області в червні 2025 року. До призначення обіймав посаду заступника керівника рятувальної служби Рівненської області.

Разом з дружиною Катериною виховують сина та доньку.

Згідно з декларацією за 2025 рік, Ігор Леонідович та його дружина Катерина Миколаївна мають у власності або користуванні:

  • квартиру в Рівному площею 70,50 кв. м
  • квартиру в Рівному площею 58,70 кв .м
  • квартиру в Тернополі площею 59,1 кв. м.
  • гараж у Рівному площею 21 кв. м
  • житловий будинок у Рівному площею понад 107,30 м²
  • земельну ділянку в Рівному  площею 306 кв. м
  • земельну ділянку в селі Городище (Рівненська обл.) площею 910 кв. м
  • автомобіль «Skoda Oktavia A5» (2012 р.в.) придбаний у 2016-му родичкою рятувальника – Раїсою Михальчук за заниженою ціною – 25 000 грн.

Зарплата головного рятувальника Тернопільщини торік склала 1 млн. 039 тис. 286 грн. (по 86 607 грн. щомісяця). Також Володимир Леонідович задекларував субсидію в розмірі 22 тис. 735 грн. та соціальні виплати – 1 000 грн. Інших джерел доходу, згідно декларації, сім’я Михальчуків не мала.  

Головний рятувальник Тернопільської області, очевидно, не довіряє банківським установам, тому тримає всі свої заощадження в готівці. В порівнянні з 2024 роком, вони зросли рівно на пів мільйона і нині складають 2,1 млн. грн.

До теми:  «Скільки заробив за рік головний прокурор Тернополя»


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
11 Серпня
10 Серпня
9 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше