Найсвіжіше:
• З полону повернулися ще п’ять військовослужбовців з Тернопільщини • На Сумщині загинув військовослужбовець з Тернополя • Чортківчанин ошукав сестру зниклого безвісти військовослужбовця на понад 1 млн грн • 2,5 роки в неволі: з російського полону повернувся ще один воїн з Тернопільщини • Відомий аптечний бренд у Чорткові починає роботу з порушення закону • ФК «Борщів» достойно зіграв проти аматорського чемпіона України • Нічна аварія в Тернополі: постраждали водій та пасажир • Ампфутбол: тернопільські «Вікінги» поборються за кубок України • У Тернополі юнак оформив кредит на дівчину та здав її телефон до ломбарду • Інвестиції у криптовалюту обернулися для мешканки Тернопільщини втратою понад 165 тич грн • Об’єднана команда з Бережан та Підгайців – переможці Дитячої футзальної ліги Тернопільщини U-12 • У Лановецькій міській лікарні створили операційне відділення в укритті • З полону повернувся військовослужбовець з Чорткова • 1127 днів у полоні: додому повернувся воїн зі Зборівщини • На Теребовлянщині в колишнього депутата провели обшуки • Музей на Прикарпатті показав колекцію «чорних» борщівських сорочок ХІХ-ХХ століття • Релоковане на Тернопільщину підприємство експортує продукцію у 60 країн світу • В бою за Україну загинув 25-річний воїн з Тернопільщини • З полону повернулися вісім військовослужбовців з Тернопільщини • На Гусятинщині судитимуть посадовця через незаконні дозволи на вирубку дерев державних земель на 1,2 млн грн • Одного з виконавців підпалу елітних авто в Тернополі засудили до 3,5 років в’язниці • Борщівський коледж планує провести капітальний ремонт, вартістю 4,2 млн грн • У Тернополі розіграють перший Кубок області з футзалу серед УБД та ветеранів війни • Біатлоністка з Гусятинщини – володарка Малого кришталевого глобуса • На Тернопільщині учень приніс до класу тренувальну гранату
rss

Об’єднана команда з Бережан та Підгайців – переможці Дитячої футзальної ліги Тернопільщини U-12


Опубліковано: 6 Березня 2026р. о 8:29

У Теребовлі завершився майже тримісячний марафон Дитячої футзальної ліги Тернопільської області сезону-2025/26 у віковій категорій U-12 (гравці 2014 року народження).

Вісім команд-учасниць змагалися в два кола. кожен з кожним провів по два матчі. В завершальному турі визначився переможець та вся трійка призерів. У дуже напруженій та конкурентній боротьбі перемогу здобула збірна команда з Бережан та Підгайців – «Леви-Чемпіон» (тренери – Андрій Гарас та Святослав Семеген), яка всього на одне очко випередилися тернопільську «Барсу» (тренер – Максим Гурський) та «Чемпіон», котрий об’єднав юнаків зі Зборова та Озерної (тренер – Ігор Світлик).

Дитяча футзальна ліга Тернопільської області  2025/26 рр. U-12. Підсумкова турнірна таблиця

Команада

І

П

Н

П

Мячі

Очки

1

«Леви-Чемпіон» Бережани-Підгайці

14

11

0

3

41:14

33

2

«Барса» Тернопіль

14

10

2

2

36:13

32

3

«Чемпіон»  Зборів/Озерна

14

10

2

2

46:20

32

4

«Еліта-14» Бучач

14

5

3

6

16:22

18

5

«Largo» Вишнівець

14

3

4

7

11:25

13

6

ЦФСРВ Теребовля

14

3

3

8

19:34

12

7

«Соколята» Великоберезовицька ТГ

14

3

2

9

20:35

11

8

ФШ «Біскупа» Тернопіль

14

1

2

11

10:37

5

Організатори змагань – Асоціація футболу Тернопільщини нагородили команди-призери кубками та грамотами, а також визначили найкращих гравців Дитячої футзальної ліги в окремих номінаціях та кращих гравців у кожній команді.

Номінації:

Кращі гравці турніру – Дмитро Добрянський та Назарій Кулик («Леви-Чемпіон» Бережани)

Кращий воротар – Олександр Рудий («Леви-Чемпіон» Бережани)

Кращий захисник – Костянтин Михайлюк («Барса» Тернопіль)

Кращий нападник – Олександр Лихота («Чемпіон» Зборів/Озерна)

 

Найкращий гравець команди:

«Чемпіон» Зборів/Озерна  – Арсен Остапчук

«Largo» Вишнівець – Денис Мельничук

«Еліта-14 Бучач  – Станіслав Полон

«Соколята» Великоберезовицька ТГ – Данило Бобко

 «Леви-Чемпіон» Бережани-Підгайці – Максим Тимечко

 ФШ «Біскупа» Тернопіль – Владислав Барна

 «Барса» Тернопіль – Матвій Лазорик

 ЦРСФВ Теребовля – Роман Архитко

КОМЕНТАРІ

Пропонуємо до Вашої уваги коментарі тренерів та гравців команд за підсумками Дитячої футзальної ліги Тернопільської області сезону-2025/26 у віковій категорії U-12 (гравці 2014 року народження).

Андрій Гарас, тренер команди «Леви-Чемпіон» (Бережани-Підгайці):

– Андрію, вітаю з перемогою в Дитячій футзальній лізі U-12! Покомертуйте виступ Вашої команди?

– Щиро дякую! Успішний виступ, були чудові ігри, наприклад із «Барсою» в першому колі, коли поступаючись 0:2, змогли вирвати перемогу 4:2. Такі матчі гартують характер. Вся наша дружня футбольна сім’я дуже рада!

– Оцініть рівень організації чемпіонату – позитивні та негативні моменти?

– Організація чемпіонату на дуже хорошому рівні. Виникає лише одне питання: як організатори це все встигають? (сміється – авт.) Загалом все чудово, тільки хотілося б більше уваги з боки футбольної громадськості, більше активних меценатів та партнерів, щоб зняти фінансовий тягар із плечей батьків.

Ігор Світлик, тренер команди «Чемпіон» (Зборів-Озерна):

– Ігоре, яке було завдання у Вашого колективу перед чемпіонатом? І зараз, коли вже чемпіонат закінчився, чи виконане завдання?

– Після першого ігрового дня, в якому ми здобули три перемоги, завдання було боротьба за золоті нагороди. Поставлене завдання, на жаль, нам не вдалось виконати. Одним з ключових факторів стало те,  що в першому колі в грі з прямими конкурентами за медалі, тернопільською “Барсою” і бережанськими “Леви/Чемпіоном”, були відсутні чотири гравці основного складу. Ці матчі ми, на жаль, програли. Особливо прикро за матч з бережанцями, в якому суперник переможний гол забив за хвилину до завершення поєдинку. Потім ще була незапланована втрата очок з вишнівецьким “Largo”. Але, як виявилось, наші конкуренти також зазнали несподіваних втрат. Перед завершальним туром всі три команди претендували на золоті нагороди. Найвдаліше своїм шансом скористалась бережанська команда, а ми і “Барса” їй в цьому “допомогли”, зігравши між собою внічию. Гравців і тренерів команди Леви/Чемпіон (Бережани-Підгайці) вітаю з чемпіонством.

– Вирішальна для Вас гра була в останньому турі з “Барсою” (Тернопіль). Дві команди змагались за перемогу, а нічия виявилась на користь “Леви-Чемпіон”. Що не вдалось в цій грі?

– В нашій грі з «Барсою» для обох команд вирішувалась доля медалей. Перемога однієї з команд автоматично гарантувала їй чемпіонство, нічия фактично виводила на перше місце бережанців, які в заключних двох матчах очок не втратили. В результаті, так і сталось. В грі з “Барсою” нам не вдалось реалізувати свої гольові моменти. Фактично у тернополян був один реальний гольовий момент, який вони використали на сто відсотків. Після пропущеного голу наші гравці не знітились і зрівняли рахунок. В них було велике бажання перемогти в цьому матчі. Ми були дуже близькі до цього, але не змогли реалізувати, як мінімум два реальні гольові моменти. В підсумку посіли третє місце.

– Хто був лідерами команди впродовж всього чемпіонату?

– В першу чергу дякуємо ЗСУ. Завдяки їхнім зусиллям наші юні футболісти можуть приймати участь в Дитячій футзальній лізі, демонструючи свої найкращі якості, здобуваючи неоціненний досвід. Організатори змагань кращим гравцем команди визнали Арсена Остапчука, а найкращим нападником чемпіонату – Олександра Лихоту. Але я би хотів відзначити всю команду. На кожен матч гравці виходили з великим бажання, під час матчів всі віддавались грі на 100 відсотків. Як на футбольному, так і поза них – це був дружній колектив! Я хочу щиро їм подякувати за цей чемпіонат. А також їхнім батькам, які завжди були присутні на матчах і  підтримували юних футболістів

 

– Захар Колінець, капітан команди «Чемпіон» (Зборів-Озерна):

– Захар, чи задоволений ти своїм виступом у Дитячій футзальній лізі? Та чи задоволений виступом команди, зайнятим третім місцем?

– Так, загалом я задоволений своїм виступом у Дитячій футзальній лізі. Я старався викладатися на максимум у кожній грі, допомагати команді як в атаці, так і в захисті. Звичайно, були моменти, які можна було б зіграти краще, але це хороший досвід і мотивація працювати ще більше. Виступом команди також задоволений. Третє місце – це хороший результат, адже турнір був непростий, і всі команди були сильними. Ми показали характер, підтримували один одного та боролися до кінця в кожному матчі.

– Проти якої з команд суперників було найважче грати?

– Кожна гра була по-своєму непростою та вимагала максимальної зосередженості. Були напружені моменти, коли потрібно було швидко приймати рішення й не втрачати впевненості. Саме такі матчі допомагають ставати сильнішими та набиратися досвіду.

Максим Гурський, тренер команди «Барса» (Тернопіль):

– Максиме, срібні медалі – це для Вашої команди успіх чи розчарування?

– Срібні медалі для нас розчарування, цей чемпіонат ми пограли самі собі, сильніших команд від нас не було. А втратили очки там, де ніхто не очікував. Загалом мали великі проблеми з реалізацією моментів під час матчів.

– Хто з Ваших гравців проявив себе найкраще в чемпіонаті, був лідером команди?

– Лідерами були Костя Михайлюк та Матвій Лазорик – діти, які прогресують та в майбутньому надіюсь, що вони будуть в топ-академіях України, а пізніше вже і світу!

– Оцініть рівень організації турніру – позитивні та негативні моменти.

– Рівень організації нормальний, з позитивного виділю те, що грали в два кола та що після чемпіонату буде ще кубок!

 

Матвій Лазорик, капітан команди «Барса» (Тернопіль):

– Матвій, срібні медалі – це досягнення для тебе чи розчарування? Ви були націлені тільки на чемпіонство?

– Ми, звичайно, їхали за чемпіонством і хотіли виграти, бо минулого року здобули золоті медалі без поразок. Тому для мене – це було розчаруванням, але срібні медалі – це теж досягнення. Для мене це досвід і мотивація працювати ще більше, щоби наступного разу стати чемпіонами.

– Яка з команд була найважчим суперником, матчі проти яких команд тобі запам’ятались найбільше?

– Найважчими були матчі проти команди «Леви-Чемпіон» (Бережани-Підгайці). Найбільше запам’ятався матч з «Чемпіоном» (Зборів/Озерна), тому що була велика відповідальність, адже цей поєдинок вирішував долю першого місця Дитячої футзальної ліги.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
6 Березня
5 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше