Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу
rss

Без чоловіка залишилася дружина, без батька – маленька донечка: на війні загинув воїн з Бережанщини


Опубліковано: 1 Лютого 2026р. о 12:50

Сьогоднішній недільний ранок сколихнула колектив Ректинської школи й усе село Рекшин, що на Бережанщині сумна звістка. Війна забрала життя випускника Рекшинського ЗЗСО І- ІІІ ступенів Миколи Музички. 

Тремтить рука писати про нашого учня, Миколу Музичку, випускника Рекшинського ЗЗСО І- ІІІ ступенів 2017 року, у минулому часі… Війна забрала життя такого молодого хлопця. Біль і смуток переповнюють серце.  На початку війни Микола став на захист свого краю із зброєю в руках. Інакше не міг. Там, на сході України, зустрів свою другу половинку – Дарину. З нею приходив на зустріч у школу, недавно вітали із одруженням, народженням донечки. Разом були лише два роки.. А сьогодні… Свічка на світлині, – йдеться в повідомленні Рекшинської школи. 

На зустрічі із учнями та вчителями у школі Микола усміхався, такий добрий і проникливий погляд… Розказував про ” свою роботу”, спогади та мрії.

Тішилася за свого випускника класний керівник Пришляк Надія Миколаївна, яка із сльозами на очах згадує побажання Миколи на останньому уроці “… щоб ви усміхалися, мов сонечко… ” Згадує його “дослідження”, відповідальність та щире серце.

Під час зустрічі ще утворювали ” Ланцюжок єднання” на День Соборності України.

Ми підтримувати зв’язок, переписувалися в мережах. Він виділяв час і для друзів, і для вчителів. А нині – жаль, смуток і сльози… Того, хто переповнений добротою та став на наш захист не можемо забути, – зазначає Надія Пришляк.

Микола нагороджений Грамотами та медалями за мужність та відвагу.

Ти поповнив ряди небесного війська. Легких хмаринок, наш Миколо…. Ти будеш нас охороняти із неба. Дивитися своїм добрим та щирим поглядом. Дорого заплачено…Занадто велика ціна.. Вічна шана та вічна пам’ять Герою України… Спочивай з Богом.. Щиро співчуваємо рідним.Хай Господь допоможе перенести біль тяжкої втрати. Слава Герою України!, – зауважують у навчальному закладі. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
5 Травня
4 Травня
3 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше