Найсвіжіше:
• У Заліщицькій громаді чоловік розмалював надмогильний пам’ятник покійної жінки • Трансферна кампанія на Тернопільщині: усі футбольні переходи • У Запоріжжі енергетики шукають пошкодження мереж дронами: ініціатива Андрія Стасевського • Кулаком у голову: на Лановеччині судили чоловіка за побиття літньої жінки • Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні • У Сумській області загинув воїн з Тернополя • Суд заборонив керувати, але водій Audi A4 з Козівщини знову їздив п’яним • Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби • Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини • Удар ногою в обличчя: на Буччачині менеджерка приватного підприємства постала перед судом за побиття пенсіонера • П’ять років за злив ТЦК у Viber: на Зборівщині суд виніс вирок дорожньому працівнику • Тернопільські синоптики повідомили, якою буде погода на вихідні • Фінансував армію окупантів: у Тернополі росіянину повідомили про підозру • У Тернополі водій фургона наїхав на восьмирічну дівчинку
rss

У зоні бойових дій на Донеччині помер уродженець Зборівщини


Опубліковано: 8 Січня 2026р. о 7:45

Під час проходження військової служби 5 січня 2026 року помер уродженець села Млинівці Зборівської громади — Павло Мирославович Ящищак (1 вересня 1990 року народження). Про сумну новину повідомив міський голова Зборова Руслан Максимів.

Павло Ящищак пішов захищати Україну з перших днів повномасштабного вторгнення. Служив в першому батальйоні 105 окремої бригади тероборони ЗСУ. Помер на Донеччині, в зоні бойових дій.

Павло Мирославович із перших днів став на захист України, сумлінно виконуючи свій військовий обов’язок. Він був справжнім патріотом і мужнім воїном. Зборівська міська територіальна громада висловлює щирі співчуття родині, близьким та побратимам покійного. Поділяємо ваш біль та разом із вами схиляємо голови у глибокій скорботі, – йдеться в повідомленні Руслана Максиміва

Світла і вічна пам’ять Захиснику України!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше